bronca 2014.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
NOVOSTI

Produžen rok za prijavu u Kampu Hrvatskog odbojkaškog saveza
Produžen rok za prijavu  u Kampu Hrvatskog odbojkaškog savezaBudući da je ostalo još desetak mjesta u Kampu Hrvatskog odbojkaškog saveza Topusko 2015. produžen je rok za prijavu sudjelovanja.
Svoj dolazak možete prijaviti do 22. srpnja 2015. godine do 12:0 sati.
Prijavu za kamp možete preuzeti ovdje.
16. 7. 2015.
Gala - dodir pobjede
Odbojkaški kamp Hrvatskog odbojkaškog saveza - Topusko 2015
Odbojkaški kamp Hrvatskog odbojkaškog saveza - Topusko 2015Hrvatski odbojkaški savez pokrenuo je Nacionalni kamp za perspektivne mlade odbojkašice i odbojkaše koji će se ove godine održati u Topuskom od 25. srpnja do 01. kolovoza 2015. godine.
U radu s mladima posebna pozornost posvećena je stručnom kadru koji će raditi s njima. S mlađim kadetkinjama i kadetkinjama trenirat će izbornici Marko Crnković, Danijel Mihić, Zina Urlić i Dragan Salapura, a s kadetima izbornik i trener Zvonimir Bogdanović i Sandro Venier. Njima će u radu pomagati i drugi vrhunski treneri te poznati igrači i igračice.
Cijena kampa je 1.960,00 kn po polazniku a uključuje smještaj, prehranu, stručni rad te svu potrebnu brigu i pažnju u što je uključena i medicinska skrb.
Prijavu treba izvršiti na službenoj PRIJAVNICI najkasnije do 15. srpnja.
14. 7. 2015.

Bjelorusi poravnali račune s Hrvatima u Europskoj ligi
Bjelorusi poravnali račune s Hrvatima u Europskoj ligiHrvatska izabrana vrsta upisala je poraz u Europskoj ligi. Isti protivnik, isti rezultat kao i dan ranije, ali slavili su Bjelorusi 1:3 (25:20, 16:25,  23:25, 19:25).
Sa subotnjom pobjedom na svom kontu ekipa Igora Šimunčića ušla je opušteno u drugi meč protiv gostiju iz Bjelorusije. Vrlo brzo domaći igrači osvojili su prvi set, no koncentracija im pada u drugom setu koji prepuštaju gostima. Pad u prijemu i napadu naše vrste gosti posebno koriste u trećem setu, a dašak potrebne svježine u četvrti unosi Petar Đirlić. No, samo na kratko. Bjelorusi osvjaju set i slave pobjedu.
- Umor je učinio svoje. Nismo se stigli dobro fizički pripremiti u ova tri tjedna. Dali smo sve od sebe, ali presudio je umor – smatra kapetan Zhukouski.
I kapetan bjeloruske vrste Artsiom Haramykin smatra da je njihov umor od puta bio razlog poraza dan ranije:
 - Danas smo bili sretniji. Naš put do Rovinja bio je naporan pa smo u prvu utakmicu ušli umorni. Drugu smo igrali odmorniji i pobijedili.
13. 7. 2015.

Hrvati otvorili Europsku ligu pobjedom nad Bjelorusima
Hrvati otvorili Europsku ligu pobjedom nad Bjelorusima Prvu pobjedu upisali su hrvatski reprezentativci u Europskoj ligi. Već u svom prvom nastupu nadigrali su vrlo neugodnu ekipu Bjelorusije 3:1 (25:23, 19:25, 25:18, 25:19).
Mentalna snaga igrača došla je do izražaja nakon izgubljenog drugog seta i najavila vrlo zanimljivo izdanje izabranika Igora Šimunčića u ovogodišnjem izdanju ovog natjecanja. Spoj iskustva i uvođenje nekih mlađih igrača, pokazalo se vrlo dobrom odlukom i razveselio ljubitelje odbojke u rovinjskoj Gimnaziji.
12. 7. 2015.

Odbojkaši u subotu u Rovinju igraju prvu utakmicu Europske lige
Odbojkaši u subotu u Rovinju igraju prvu utakmicu Europske ligeOvogodišnje izdanje Europske lige, barem u skupini B, započinje u subotu, 11. srpnja u 20:30 sati u Rovinju.
Sportska dvorana Gimnasium pomno je uljepšana i širom otvara vrata svim zaljubljenicima u vrhunsku odbojku nudeći već ovog vikenda pravu poslasticu - hrvatske reprezetnativce nasuprot izabranoj vrsti Bjelorusije.
- Odradili smo dobre pripreme, sve ono što smo zacrtali za ćemo odraditi i svi reprezentativci su zdravi, spremni. Nema ozljeda i nadamo se da će tako ostati do kraja - najavljuje izbornik Igor Šimunčić koji o prvim suparnicima kaže...
10. 7. 2015.

Ženski klub Kaštel iz Pribislavca sprema pješčanu oluju
Ženski klub Kaštel iz Pribislavca sprema pješčanu olujuŽenski klub Kaštel iz Pribislavca organizira otvoreno prvenstvo u odbojci na pijesku - Pješčana oluja!
Uvijek inovativne i aktivne odbojkašice iz Pribislavca pozivaju sve da im se pridruže od 13. do 26. srpnja. Više o ovom pješčanom događaju možete pronaći ovdje.

Turnir WGP-a u Poreču završen bez pobjede hrvatskih odbojkašica
Turnir WGP-a u Poreču završen bez pobjede hrvatskih odbojkašicaHrvatska reprezentacija ostala je bez pobjede na turniru skupine J FIVB World Grand Prixa u Poreču. U posljednjoj utakmici pred 500-tinjak gledatelja u Žatiki Nizozemke su bile nadmoćne mladim hrvatskim odbojkašicama, pa su za jedva 75 minuta igre uvjerljivo slavile 3:0 (25-17, 25-11, 25-13). Hrvatska reprezentacija već u ponedjeljak kreće put bugarskog grada Samokova, gdje se sljedećeg vikenda igra novi turnir WGP-a (Bugarska, Portoriko, Hrvatska i Češka). Više o FIVB World Grand Prixu pronađite ovdje.