srebro 2013.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Grad Zagreb Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Petand Poliklinika Profozic
NOVOSTI

Kadetima Murse prvo mjesto na Prvenstvu Slavonije i Baranje
Kadetima Murse prvo mjesto na Prvenstvu Slavonije i BaranjeKadeti MOK Mursa Osijek najbolji su u Slavoniji i Baranji. Na posljednjem turniru regionalnog prvenstva prošlog vikenda u Osijeku izgubili su u utakmici protiv MOK Brod 1:2, ali i to je bilo dovoljno da u ukupnom redoslijedu osvoje prvo mjesto. Bio je to jedini poraz osječkih kadeta u šest utakmica Prvenstva Slavonije i Baranje. Drugo mjesto pripalo je mladim odbojkašima MOK Brod, a trećeplasirani je OK Sokol iz Požege. Osječani i Brođani tako su izborili nastup na Prvenstvu Hrvatske za kadete od 23. do 25. svibnja u Rovinju.
FOTOALBUM
20. 5. 2014.
Gala - dodir pobjede
Odbojkaši OK Varaždin Volley kod gradonačelnika Habuša
Odbojkaši OK Varaždin Volley kod gradonačelnika HabušaOdbojkaši OK Varaždin Volley i članovi Uprave kluba bili su na prijemu kod gradonačelnika Varaždina Gorana Habuša, kome su zahvalili na pomoći što ju Grad pruža ovom sportskom kolektivu. OK Varaždin Volley prošle je sezone ostvario značajan napredak u svim aktivnostima i djelovanjima.
U natjecateljskom dijelu muška seniorska ekipa osigurala je prvoligaški status, što je i bio ovogodišnji glavni cilj, ženska seniorska ekipa ostvarila je značajno bolji plasman u 2. HOL i na pragu je ulaska u novu 1. B ligu, čime će OK Varaždin Volley biti jedan od rijetkih sportskih kolektiva koji će u svojim redovima imati dva prvoligaša.
19. 5. 2014.

Centurion i Borovo-Vukovar izborili plasman u 1. A HOL!
Centurion i Borovo-Vukovar izborili plasman u 1. A HOL!OK Centurion iz Pule i HOK Borovo-Vukovar izborili su nastup u 1. A Hrvatskoj odbojkaškoj ligi za seniore 2014./2015.! Na kvalifikacijskom turniru u Sportskoj dvorani Borovo pulski i vukovarski odbojkaši osvojili su prva dva mjesta i tako se sljedeće sezone plasirali u prvoligaško društvo. Trećeplasirani OK Gorica zaostao je samo zahvaljujući slabijoj set-razlici, dok je posljednji OK Split u tri utakmice osvojio samo jedan set. Rezultate kvalifikacijskog turnira pronađite ovdje.

Hrvati upisali još jednu pobjedu u Podgorici, 3:1 protiv Rumunjske
Hrvati upisali još jednu pobjedu u Podgorici, 3:1 protiv RumunjskeHrvatski reprezentativci sa punim se plijenom vraćaju u Zagreb. Na kvalifikacijskom turniru za nastup na Europskom prvenstvu, održanom u Podgorici, upisali su tri pobjede. Nakon Nizozemske, pa zatim Crne Gore, posljednjeg natjecateljskog dana pobijedili su i Rumunjsku 3:1 (25:22, 24:26, 20:25, 16:25).
Kapetan Igor Omrčen dao je dodatnu sigurnost mladoj ekipi Igora Šimunčića te je i treću utakmicu za redom proglašen najboljim igračem i najboljim izvođačem servisa.
FOTOALBUM
18. 5. 2014.

Hrvatska reprezentacija sa 3:1 slavila protiv Crne Gore u Podgorici
Hrvatska reprezentacija sa 3:1 slavila protiv Crne Gore u PodgoriciHrvatska reprezentacija svladala je još jednu prepreku na putu prema Europskom prvenstvu. Na kvalifikacijskom turniru u Podgorici hrvatska ekipa slavila je sa 3:1 (25:23, 27:25, 31:33, 25:18) protiv domaćina Crne Gore. Najbolji igrač utakmice ponovno je bio Igor Omrčen koji je imao najmirniju ruku na servisu, najsigurniju u smeču, dok se Ivan Mihalj posebno istaknuo u bloku. No, Ivan će istaknuti da je za pobjedu zaslužna...
- ta neka posebna kemija ekipe.
FOTOALBUM
17. 5. 2014.

Hrvatska zajedništvom na terenu pobijedila Nizozemsku sa 3:0
Hrvatska zajedništvom na terenu pobijedila Nizozemsku sa 3:0Hrvatski reprezentativci superiorno su otvorili Kvalifikacijski turnir za plasman na Europsko prvenstvo organiziran u Crnoj Gori. Sa 3:0 (25:17, 25:19, 25:23) pobijedili su papirnate favorite, ekipu Nizozemske. Najbolje je to u dvije rečenice opisao Tsimafei Zhukouski:
- Oni su bili favoriti na papiru, skuplji su igrači od nas, ali na terenu ne igra novac, već zajedništvo i srce.
Upravo to hrvatski su odbojkaši pokazali u Podgorici.

FOTOALBUM
16. 5. 2014.

Mirna-Rovinj i Olimpik zlatni na Prvenstvu Hrvatske u mini-odbojci
Mirna-Rovinj i Olimpik zlatni na Prvenstvu Hrvatske u mini-odbojciRovinj je prošlog vikenda ponovno bio pod "odbojkaškom okupacijom"! U dvorani Gimnazija igralo se Prvenstvo Hrvatske u mini-odbojci za najmlađe kadetkinje i kadete. Nakon dvodnevnog druženja, uzbudljivih utakmica, sportskih radosti, osmijeha i poneku suzu zlatne su medalje osvojili mladi odbojkaši OK Mirna-Rovinj, te odbojkašice zagrebačkog OK Olimpik. Ukupno su u obje konkurencije sudjelovale 22 ekipe. Rovinj i dalje ostaje grad odbojke, jer za desetak dana u Gimnaziji se igra Prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje!