Hrvatski odbojkaški savez
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Janaf INA Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
DELEGATI  
 
Ime Prezime▲ Mobitel E-mail Županija
Fikret Bajrić 091 254 20 86 bajric.f@gmail.com Sisačko-moslavačka
Milan Bardić 098 543 885 095 867 55 21 milanbardic@yahoo.com Osječko-baranjska
Davorka Bošković 091 536 39 80 da7ba@net.hr Istarska
Nenad Čotrić 098 830 868 cotric.nenad@gmail.com Zadarska
Ivan Delić 091 539 00 85 ingriddelic1@gmail.com Splitsko-dalmatinska
Vinko Dobrić 098 312 538 vinko.dobric@gmail.com Zagrebačka
Marijan Duka 098 194 66 03 mduka@rocketmail.com Grad Zagreb
Roland Ferenčić 098 259 658 roland@special.hr Istarska
Zdravko Hranić 098 870 677 091 244 60 52 zhranic@yahoo.com Grad Zagreb
Renato Ivančić 098 260 915 ivancic.renato@gmail.com Primorsko-goranska
Dimitrije Konakčijev 098 793 619 kdimitrije@yahoo.com Varaždinska
Zoran Kozić 098 920 96 99 zorankozic@net.hr Šibensko-kninska
Tomislav Kramar 098 276 810 krako@zg.t-com.hr Grad Zagreb
Čedomir Maksimovski 091 529 76 80 cmaksimovski@yahoo.com Primorsko-goranska
Petar Mamić 098 792 339 Splitsko-dalmatinska
Veljko Matić 098 431 947 mveljko51@gmail.com Primorsko-goranska
Ante Matijaca 098 311 314 ante.matijaca@split-airport.hr Splitsko-dalmatinska
Miroslav Medač 091 501 68 17 miroslav.medac@inet.hr Primorsko-goranska
Anton Mikulić 098 332 046 anton@mikulic.hr Grad Zagreb
Zlatko Mrkša 098 531 630 zlatko.mrksa@hep.hr Karlovačka
Ivan Niessner 091 266 55 90 ivan.niessner1@inet.hr Primorsko-goranska
Drago Peslać 098 801 249 drago.peslac@gmail.com Splitsko-dalmatinska
Ivan Petrušić 098 168 75 46 ivanpetsb@gmail.com Brodsko-posavska
Slavko Poropat 098 334 997 slavko.poropat@gmail.com Istarska
Zoran Prodanović 098 902 23 94, 091 244 60 53 zoran.prodanovic@net.hr Osječko-baranjska
Zoran Rajčević 098 736 089 zoran-rajcevic@net.hr Grad Zagreb
Vlatko Rakin 091 512 34 77 vlatko.rakin@mail.hr Osječko-baranjska
Vladimir Relić 091 205 01 22 vladimir.relic@gmail.com Istarska
Rifet Sedić 091 158 80 15 rifet.sedic@gmail.com Sisačko-moslavačka
Dravko Stipaničev 091 520 63 84 098 353 520 dravko.stipanicev@ri.t-com.hr, DRAVKO@TRI-MARE.HR Primorsko-goranska
Nataša Todorić-Rex 091/563-6766, 098/9823-311 natasa.rex@gmail.com ntrex@hp-ing.hr Primorsko-goranska
Marko Turković 099 808 06 35 marko.turkovic@gmail.com Zagrebačka
Krunomil Vedriš 098 694 372, 091 244 60 42 krunomil.vedris@zg.t-com.hr Grad Zagreb
Željko Vučak 091 510 5085 vucko2306@net.hr Osječko-baranjska
Boris Vurušić 098 978 79 17 vura61@yahoo.com Varaždinska
Milan Zamaklar 098 362 237 moyazg@gmail.com Osječko-baranjska
Duško Živković 095/906-2290 zile10@net.hr Osječko-baranjska
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Janaf INA Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 3. svibnja 2016., 8,53