Hrvatski odbojkaški savez
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Janaf INA Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
PREGLED DELEGACIJA  
 
SUPERLIGA - seniorke
1. skupina (drugi dio)
12. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
23. HAOK MLADOST - OK MARINA KAŠTELA subota, 25. ožujka 2017. u 19,30
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Marijan Duka
 
24. ŽOK OSIJEK - OK KAŠTELA DC subota, 25. ožujka 2017. u 19,00
1. sudac: Milan Zamaklar     2. sudac: Domagoj Vinković     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Lukrecija Šarić     1. granični sudac: Goran Kopić     2. granični sudac: Andrea Astaloš
 
2. skupina (drugi dio)
12. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
23. ŽOK ROCKWOOL - ŽOK NOVA GRADIŠKA subota, 25. ožujka 2017. u 17,30
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Zoran Relić     1. granični sudac: Daniel Pauletić        
 
24. OK POREČ - ŽOK VUKOVAR subota, 25. ožujka 2017. u 19,00
1. sudac: Domagoj Niessner     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Dajana Miškulin     1. granični sudac: Suzana Štifanić     2. granični sudac: Dominko Stražić
 
SUPERLIGA - seniori
1. skupina (drugi dio)
12. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
23. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA subota, 25. ožujka 2017. u 17,00
1. sudac: Ivan Perić     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Tomislav Kramar
 
24. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA četvrtak, 23. ožujka 2017. u 17,30
1. sudac: Ivan Radanović     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Barbara Bogdanović     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Miodrag Grbavica
 
2. skupina (drugi dio)
12. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
23. OK SISAK - OKM CENTROMETAL subota, 25. ožujka 2017. u 20,00
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Fikret Bajrić
 
24. OK ŠIBENIK 91 - OK KARLOVAC nedjelja, 26. ožujka 2017. u 18,30
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Krešimir Bujas     delegat: Zoran Kozić
 
PRVA LIGA - seniorke
3. Skupina
12. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
23. OK BRDA - OK OLIMPIK subota, 25. ožujka 2017. u 18,00
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Marin Sladić     2. granični sudac: Ivan Kulušić
 
24. ŽOK DRENOVA - HAOK RIJEKA CO subota, 25. ožujka 2017. u 20,00
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Dravko Stipaničev
1. granični sudac: Filip Mikuličić     2. granični sudac: Tibor Rac        
 
4. Skupina
12. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
23. OK KOSTRENA - OK ZADAR nedjelja, 26. ožujka 2017. u 17,00
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Dajana Miškulin     delegat: Čedomir Maksimovski
zapisničar: Marko Matić     1. granični sudac: Luka Babić     2. granični sudac: Dragi Branković
 
24. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - ŽOK DUBROVNIK nedjelja, 26. ožujka 2017. u 15,00
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Vinko Dobrić
 
PRVA LIGA - seniori
3. Skupina
12. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
23. OK SPLIT - OK MEDICINAR subota, 25. ožujka 2017. u 19,30
1. sudac: Marija Jakovac     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Vedran Tolj     1. granični sudac: Rajko Marinović     2. granični sudac: Petra Peslać
 
24. OK ZADAR - OK KITRO VARAŽDIN subota, 25. ožujka 2017. u 20,00
1. sudac: Vedran Juravić     2. sudac: Tajana Maričić     delegat: Nenad Čotrić
 
4. Skupina
12. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
24. OK ROVINJ - MOK BROD subota, 25. ožujka 2017. u 20,00
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Zoran Relić     1. granični sudac: Daniel Pauletić        
 
1. B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - CENTAR
11. kolo (4. veljače 2017., 5. veljače 2017.)
61. OK KARLOVAC - ŽOK VRBOVEC odgođeno
16. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
96. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN odgođeno
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Jelena Stojaković     delegat: Rifet Sedić
 
18. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
104. HAOK MLADOST II - OK OLIMPIK II subota, 25. ožujka 2017. u 14,15
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Ivan Perić     delegat: Tomislav Kramar
 
105. OK NEBO - OK KARLOVAC nedjelja, 26. ožujka 2017. u 13,00
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Zoran Rajčević
 
106. OK DINAMO - OK DON BOSCO subota, 25. ožujka 2017. u 18,00
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Zoran Rajčević
 
107. OK NOVI ZAGREB - OK KITRO VARAŽDIN subota, 25. ožujka 2017. u 18,00
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Ivan Mikulić     delegat: Zdravko Hranić
 
108. OK VELIKA GORICA - OK SISAK nedjelja, 26. ožujka 2017. u 12,00
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Vinko Dobrić
 
GRUPA - ZAPAD
17. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
102. OK GROBNIČAN - OK MELIA HOTELS UMAG četvrtak, 23. ožujka 2017. u 20,00
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Marko Matić     delegat: Ivan Niessner
zapisničar: Mirna Dumančić                
 
18. kolo (25. ožujka 2016., 26. ožujka 2017.)
103. OK POREČ II - OK GROBNIČAN subota, 25. ožujka 2017. u 16,00
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Domagoj Niessner     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Dajana Miškulin     1. granični sudac: Suzana Štifanić     2. granični sudac: Dominko Stražić
 
104. OK MELIA HOTELS UMAG - ŽOK PAZIN subota, 25. ožujka 2017. u 16,00
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Leopold Ostojić     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Dean Poropat     1. granični sudac: Davor Miškulin     2. granični sudac: Branko Jovović
 
105. OK VELI VRH - OK FUNTANA VRSAR nedjelja, 26. ožujka 2017. u 18,00
1. sudac: Branko Zgrablić     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Marta Sošić     1. granični sudac: Debora Bilić     2. granični sudac: Samanta Pršo
 
106. OK MARČANA - OK SV. MATEJ 06 nedjelja, 26. ožujka 2017. u 20,00
1. sudac: Zoran Relić     2. sudac: Edi Grgorinić     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Mihael Bišćan     1. granični sudac: Sara Cvitanović     2. granični sudac: Marta Sošić
 
107. OK VERUDA - OK KASTAV 1998 subota, 25. ožujka 2017. u 17,30
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Edi Grgorinić     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Anja Bat     1. granični sudac: Mihael Bišćan     2. granični sudac: Marta Sošić
 
108. OK PULA - OK BALE nedjelja, 26. ožujka 2017. u 18,00
1. sudac: Edi Grgorinić     2. sudac: Zoran Relić     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Lara Rovis     1. granični sudac: Mihael Bišćan     2. granični sudac: Sara Cvitanović
 
GRUPA - ISTOK
7. kolo (10. prosinca 2016., 11. prosinca 2016.)
25. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK OSIJEK II nedjelja, 26. ožujka 2017. u 16,00
1. sudac: Antonija Janček     2. sudac: Svjetlana Šimić     delegat: Vlatko Rakin
zapisničar: Goran Pilaš     1. granični sudac: Karlo Janček     2. granični sudac: Ruda Đurčević
 
GRUPA - JUG
11. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
52. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK ZADAR II odgođeno
16. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
77. OK MAKARSKA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM nedjelja, 26. ožujka 2017. u 17,00
1. sudac: Katarina Ćaleta     2. sudac: Vedrana Serajlić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Lidija Kostanić     1. granični sudac: Vlasta Mrčela     2. granični sudac: Miranda Mastelić
 
78. OK SPLIT - OK DONAT subota, 25. ožujka 2017. u 16,30
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Marija Jakovac     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ivana Kamenjarin     1. granični sudac: Frane Peslać     2. granični sudac: Jelena Grgurević
 
79. OK BRDA II - OK ZADAR II subota, 25. ožujka 2017. u 11,00
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Katarina Ćaleta     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Valentina Maretić     1. granični sudac: Karla Magzan     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
80. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK TROGIR nedjelja, 26. ožujka 2017. u 11,00
1. sudac: Krešimir Bujas     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Zoran Kozić
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - CENTAR - seniori
14. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
70. MOK ČAZMA - OK PETRINJA odgođeno
15. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
72. OK PETRINJA - OK CROATIA odgođeno
74. OK QUIRIN SISAK - HAOK MLADOST II odgođeno
16. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
78. HAOK MLADOST II - OK DARUVAR odgođeno
17. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
82. MOK ČAZMA - OK SISAK II nedjelja, 26. ožujka 2017. u 16,00
1. sudac: Sanja Kolar     2. sudac: Darko Torbašinović     delegat: Krunomil Vedriš
 
83. OK PETRINJA - HAOK MLADOST II nedjelja, 26. ožujka 2017. u 17,30
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Denis Vujičić     delegat: Rifet Sedić
 
84. OK DARUVAR - OK GORICA subota, 25. ožujka 2017. u 19,00
1. sudac: Ivan Radanović     2. sudac: Dora Lukačević     delegat: Vlatko Rakin
 
85. OK QUIRIN SISAK - OK NEDELIŠĆE - ELTING subota, 25. ožujka 2017. u 18,00
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Jelena Stojaković     delegat: Fikret Bajrić
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniorke
9. kolo (17. prosinca 2016., 18. prosinca 2016.)
53. ŽOK VUKOVAR II - OK OSIJEK JUG 2 odgođeno
12. kolo (4. veljače 2017., 5. veljače 2017.)
69. ŽOK VITEZ 11 - OK ČEPIN odgođeno
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Josipa Mavretić                
 
15. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
88. OK AGROTEHNIKA - ŽOK OSIJEK III odgođeno
16. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
95. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK NAŠICE odgođeno
17. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
97. ŽOK VUKOVAR II - OK LINGA odgođeno
18. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
104. OK ČEPIN - OK AGROTEHNIKA četvrtak, 23. ožujka 2017. u 20,45
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Valentina Volmut     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Lara Dugandžić                
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniori
9. kolo (10. prosinca 2016., 11. prosinca 2016.)
43. MOK ŽELJEZNIČAR II - OK VALPOVKA nedjelja, 26. ožujka 2017. u 15,00
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Majda Bajramović
 
12. kolo (18. veljače 2017., 19. siječnja 2017.)
60. MOK ŽELJEZNIČAR II - MOK ŽELJEZNIČAR odgođeno
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - JUG - seniorke
18. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
87. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
88. OK MARINA KAŠTELA II - OK NOVA MOKOŠICA nedjelja, 26. ožujka 2017. u 14,15
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Rajko Marinović                
 
89. OK SOLIN - OK KAŠTELA DC II nedjelja, 26. ožujka 2017. u 16,00
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ivana Vrtičević                
 
90. OK SPLIT II - OK ZADAR III subota, 25. ožujka 2017. u 14,30
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Karla Magzan                
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - JUG - seniori
9. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
26. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA II - OK ŠIBENIK '91 II termin nije određen
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ZAPAD - seniorke
13. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
62. ŽOK LOŠINJ - OK MATULJI 2004 nedjelja, 26. ožujka 2017. u 16,00
1. sudac: Tibor Rac     2. sudac: Mirna Dumančić     zapisničar: Tamara Popović
 
63. OK NOVIGRAD - OK OPATIJA petak, 24. ožujka 2017. u 18,30
1. sudac: Leopold Ostojić     2. sudac: Dominko Stražić     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Suzana Štifanić                
 
64. ŽOK SUŠAK - OK ALBONA nedjelja, 26. ožujka 2017. u 15,15
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Veljko Matić
 
65. ŽOK GORNJA VEŽICA - OOK FAŽANA nedjelja, 26. ožujka 2017. u 13,00
1. sudac: Dragi Branković     2. sudac: Kristina Kregar     delegat: Ivan Niessner
 
3. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
1 - 6 MJESTO
4. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
11. OK LINGA II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II odgođeno
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Dora Lukačević     zapisničar: Barbara Bogdanović
 
7. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
19. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK BELIŠĆE II odgođeno
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Filip Valentić     zapisničar: Marina Valentić
 
21. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II odgođeno
7 - 12 MJESTO
4. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
10. OK VALPOVKA - ŽOK BARANJA II petak, 24. ožujka 2017. u 18,45
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Damir Horvat     zapisničar: Ivanka Mihoci
 
6. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
16. OK VALPOVKA - OK DONJI MIHOLJAC odgođeno
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zvonko Kajunić     zapisničar: Zdenko Glasovac
 
7. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
21. ŽOK TENJA - OK DONJI MIHOLJAC nedjelja, 26. ožujka 2017. u 11,00
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Majda Bajramović
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - CENTAR - seniorke
2A NOLC 1. - 4. MJESTA
5. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
9. OK PETRINJA - ŽOK KAŠTEL subota, 25. ožujka 2017. u 17,30
1. sudac: Denis Vujičić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Rifet Sedić
 
10. ŽOK BJELOVAR - OK PLAVI ZMAJ subota, 25. ožujka 2017. u 16,00
1. sudac: Nikolina Mamula     2. sudac: Iva Košćak     delegat: Krunomil Vedriš
 
2A NOLC 5. - 8. MJESTA
5. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
9. HAOK MLADOST III - OK ŠTRIGOVA subota, 25. veljače 2017. u 13,00
1. sudac: Predrag Dilberović     2. sudac: Mato Vidaković     delegat: Marijan Duka
 
10. ŽOK IVANEC - OK OLIMPIK III subota, 25. ožujka 2017. u 20,00
1. sudac: Eduard Dobrenić     2. sudac: Dario Stanojević     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
2A NOLC 9. - 13. MJESTA
5. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
14. OK BRCKO - OK DARUVAR nedjelja, 26. ožujka 2017. u 16,00
1. sudac: Jelena Bjelanović     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zdravko Hranić
 
15. OK VIVERA GLINA - OK MLADOST D.R. nedjelja, 26. ožujka 2017. u 16,00
1. sudac: Alma Hodžić     2. sudac: Ana Marija Radošević     delegat: Fikret Bajrić
 
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Janaf INA Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 22. ožujka 2017., 16,19