Hrvatski odbojkaški savez
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Janaf INA Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
NATJECANJA  
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - JUG - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MARINA KAŠTELA II 15 15 0 45 6 7.5000 1227 800 1.5338 44
2. OK SPLIT II 13 11 2 35 7 5.0000 991 718 1.3802 34
3. OK NOVA MOKOŠICA 14 10 4 32 14 2.2857 1049 913 1.1490 31
4. OK SOLIN 13 8 5 28 18 1.5556 1019 906 1.1247 23
5. OK ZADAR III 15 7 8 24 25 0.9600 1041 1021 1.0196 22
6. OK BIBINJE 15 6 9 23 32 0.7188 1103 1189 0.9277 17
7. ŽOK DUBROVNIK II 13 4 9 13 28 0.4643 863 923 0.9350 12
8. OK KAŠTELA DC II 15 2 13 8 40 0.2000 796 1144 0.6958 6
9. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 15 1 14 4 42 0.0952 648 1123 0.5770 3
Gala - male lopte
1. kolo (15. listopada 2016., 16. listopada 2016.)
1. OK SPLIT II - 0 -
2. OK SOLIN - OK ZADAR III 3:0 (25:18,26:24,25:19)
3. OK NOVA MOKOŠICA - OK KAŠTELA DC II 3:0 (25:17,25:22,25:11)
4. ŽOK DUBROVNIK II - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (17:25,17:25,18:25)
5. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK BIBINJE 0:3 (7:25,14:25,21:25)
2. kolo (22. listopada 2016., 23. listopada 2016.)
6. 0 - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA -
7. OK MARINA KAŠTELA II - OK BIBINJE 3:0 (25:8,25:11,25:21)
8. OK KAŠTELA DC II - ŽOK DUBROVNIK II 3:1 (23:25,27:25,25:14,25:23)
9. OK NOVA MOKOŠICA - OK ZADAR III 3:0 (25:19,25:14,25:21)
10. OK SPLIT II - OK SOLIN 3:0 (25:7,25:16,25:12)
3. kolo (29. listopada 2016., 30. listopada 2016.)
11. OK SOLIN - 0 -
12. OK NOVA MOKOŠICA - OK SPLIT II 0:3 (12:25,18:25,17:25)
13. OK ZADAR III - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:21,25:22,25:23)
14. OK BIBINJE - OK KAŠTELA DC II 3:0 (25:19,25:22,25:16)
15. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (9:25,9:25,2:25)
4. kolo (5. studenog 2016., 6. studenog 2016.)
16. 0 - OK MARINA KAŠTELA II -
17. OK KAŠTELA DC II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:8,25:11,25:12)
18. OK ZADAR III - OK BIBINJE 3:0 (25:11,25:13,25:18)
19. OK SPLIT II - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:21,25:20,25:16)
20. OK NOVA MOKOŠICA - OK SOLIN 3:1 (25:15,24:26,26:24,25:6)
5. kolo (12. studenog 2016., 13. studenog 2016.)
21. OK NOVA MOKOŠICA - 0 -
22. ŽOK DUBROVNIK II - OK SOLIN 0:3 (18:25,19:25,14:25)
23. OK BIBINJE - OK SPLIT II 1:3 (19:25,22:25,26:24,12:25)
24. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK ZADAR III 0:3 (8:25,29:31,18:25)
25. OK MARINA KAŠTELA II - OK KAŠTELA DC II 3:0 (25:10,25:13,25:9)
6. kolo (19. studenog 2016., 20. studenog 2016.)
26. 0 - OK KAŠTELA DC II -
27. OK ZADAR III - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (18:25,14:25,21:25)
28. OK SPLIT II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:22,25:13,25:11)
29. OK SOLIN - OK BIBINJE 3:0 (25:10,25:13,25:8)
30. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:21,25:22,25:22)
7. kolo (26. studenog 2016., 27. studenog 2016.)
31. ŽOK DUBROVNIK II - 0 -
32. OK NOVA MOKOŠICA - OK BIBINJE 3:1 (25:20,23:25,25:23,25:21)
33. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK SOLIN 0:3 (15:25,11:25,9:25)
34. OK MARINA KAŠTELA II - OK SPLIT II 3:2 (25:11,25:16,20:25,23:25,16:14)
35. OK KAŠTELA DC II - OK ZADAR III 0:3 (5:25,5:25,21:25)
8. kolo (3. prosinca 2016., 4. prosinca 2016.)
36. 0 - OK ZADAR III -
37. OK SPLIT II - OK KAŠTELA DC II 3:0 (25:15,25:22,25:15)
38. OK SOLIN - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (21:25,18:25,25:23,17:25)
39. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:16,25:12,25:10)
40. ŽOK DUBROVNIK II - OK BIBINJE 3:0 (25:15,25:18,25:17)
9. kolo (10. prosinca 2016., 11. prosinca 2016.)
41. OK BIBINJE - 0 -
42. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK DUBROVNIK II 0:3 (19:25,23:25,14:25)
43. OK NOVA MOKOŠICA - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (22:25,16:25,10:25)
44. OK KAŠTELA DC II - OK SOLIN 1:3 (8:25,23:25,25:23,33:35)
45. OK ZADAR III - OK SPLIT II 0:3 (13:25,14:25,12:25)
10. kolo (28. siječnja 2017., 29. siječnja 2017.)
46. 0 - OK SPLIT II -
47. OK ZADAR III - OK SOLIN 3:1 (9:25,28:26,25:18,25:19)
48. OK KAŠTELA DC II - OK NOVA MOKOŠICA 0:3 (20:25,14:25,7:25)
49. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:12,25:20,25:21)
50. OK BIBINJE - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (22:25,25:13,24:19,24:20)
11. kolo (4. veljače 2017., 5. veljače 2017.)
51. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - 0 -
52. OK BIBINJE - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (22:25,14:25,25:14,22:25)
53. ŽOK DUBROVNIK II - OK KAŠTELA DC II 3:1 (25:12,19:25,25:11,25:6)
54. OK ZADAR III - OK NOVA MOKOŠICA 0:3 (19:25,20:25,27:29)
55. OK SOLIN - OK SPLIT II termin nije određen
12. kolo (11. veljače 2017., 12. veljače 2017.)
56. 0 - OK SOLIN -
57. OK SPLIT II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:19,25:14,25:19)
58. ŽOK DUBROVNIK II - OK ZADAR III 3:0 (25:23,25:18,25:19)
59. OK KAŠTELA DC II - OK BIBINJE 0:3 (13:25,19:25,22:25)
60. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:5,25:2,25:16)
13. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
61. OK MARINA KAŠTELA II - 0 -
62. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK KAŠTELA DC II 3:0 (25:18,25:12,25:17)
63. OK BIBINJE - OK ZADAR III 3:2 (17:25,25:15,19:25,25:22,15:10)
64. ŽOK DUBROVNIK II - OK SPLIT II termin nije određen
65. OK SOLIN - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
14. kolo (25. veljače 2017., 26. veljače 2017.)
66. 0 - OK NOVA MOKOŠICA -
67. OK SOLIN - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:21,25:12,25:14)
68. OK SPLIT II - OK BIBINJE 3:0 (26:24,25:12,25:22)
69. OK ZADAR III - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:13,25:13,25:19)
70. OK KAŠTELA DC II - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (7:25,9:25,7:25)
15. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
71. OK KAŠTELA DC II - 0 -
72. OK MARINA KAŠTELA II - OK ZADAR III 3:1 (25:12,25:16,12:25,25:16)
73. OK SPLIT II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:12,25:7,25:10)
74. OK BIBINJE - OK SOLIN 2:3 (25:17,15:25,19:25,25:20,14:16)
75. ŽOK DUBROVNIK II - OK NOVA MOKOŠICA 0:3 (17:25,24:26,25:27)
16. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
76. 0 - ŽOK DUBROVNIK II -
77. OK BIBINJE - OK NOVA MOKOŠICA 3:2 (24:26,23:25,25:13,25:21,15:12)
78. OK SOLIN - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:15,25:7,25:18)
79. OK SPLIT II - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (15:25,19:25,16:25)
80. OK ZADAR III - OK KAŠTELA DC II 3:0 (25:18,25:19,24:14)
17. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
81. OK ZADAR III - 0 -
82. OK KAŠTELA DC II - OK SPLIT II 0:3 (9:25,13:25,18:25)
83. OK MARINA KAŠTELA II - OK SOLIN 3:1 (19:25,25:17,25:22,25:18)
84. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVA MOKOŠICA 0:3 (8:25,9:25,19:25)
85. OK BIBINJE - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
18. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
86. 0 - OK BIBINJE -
87. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
88. OK MARINA KAŠTELA II - OK NOVA MOKOŠICA nedjelja, 26. ožujka 2017. u 14,15
89. OK SOLIN - OK KAŠTELA DC II nedjelja, 26. ožujka 2017. u 16,00
90. OK SPLIT II - OK ZADAR III subota, 25. ožujka 2017. u 14,30
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Janaf INA Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 22. ožujka 2017., 16,19