Hrvatski odbojkaški savez
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Janaf INA Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
NATJECANJA  
 
1. B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - CENTAR
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KARLOVAC 19 15 4 48 20 2.4000 1581 1321 1.1968 45
2. OK KITRO VARAŽDIN 20 16 4 50 26 1.9231 1734 1556 1.1144 44
3. OK DINAMO 19 14 5 46 23 2.0000 1588 1390 1.1424 42
4. OK NOVI ZAGREB 19 13 6 45 28 1.6071 1640 1534 1.0691 38
5. HAOK MLADOST II 19 13 6 42 29 1.4483 1572 1469 1.0701 35
6. OK OLIMPIK II 20 9 11 34 35 0.9714 1498 1540 0.9727 28
7. OK VELIKA GORICA 19 9 10 34 37 0.9189 1517 1530 0.9915 27
8. ŽOK VRBOVEC 19 7 12 34 41 0.8293 1571 1634 0.9614 25
9. OK DON BOSCO 20 5 15 28 50 0.5600 1629 1790 0.9101 18
10. OK SISAK 19 5 14 23 48 0.4792 1451 1636 0.8869 14
11. OK NEBO 19 0 19 10 57 0.1754 1225 1606 0.7628 2
Gala - male lopte
1. kolo (15. listopada 2016., 16. listopada 2016.)
1. OK DINAMO - ŽOK VRBOVEC 3:1 (21:25,25:17,25:23,25:22)
2. OK NOVI ZAGREB - OK NEBO 3:0 (25:15,25:18,25:15)
3. HAOK MLADOST II - OK VELIKA GORICA 3:1 (9:25,25:21,30:28,25:20)
4. 0 - OK SISAK -
5. OK OLIMPIK II - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (18:25,17:25,25:18,25:17,5:15)
6. OK KARLOVAC - OK DON BOSCO 3:1 (13:25,25:22,25:18,25:22)
2. kolo (22. listopada 2016., 23. listopada 2016.)
7. ŽOK VRBOVEC - OK DON BOSCO 3:1 (25:23,22:25,25:19,25:21)
8. OK KITRO VARAŽDIN - OK KARLOVAC 3:1 (17:25,25:22,25:16,25:20)
9. OK SISAK - OK OLIMPIK II 0:3 (23:25,26:28,22:25)
10. OK VELIKA GORICA - 0 -
11. HAOK MLADOST II - OK NOVI ZAGREB 3:2 (23:25,19:25,25:18,25:18,15:10)
12. OK DINAMO - OK NEBO 3:0 (25:12,25:13,25:17)
3. kolo (29. listopada 2016., 30. listopada 2016.)
13. OK NEBO - ŽOK VRBOVEC 0:3 (15:25,20:25,15:25)
14. HAOK MLADOST II - OK DINAMO 1:3 (16:25,15:25,25:19,21:25)
15. 0 - OK NOVI ZAGREB -
16. OK OLIMPIK II - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:15,25:20,25:23)
17. OK KARLOVAC - OK SISAK 3:0 (25:18,25:16,25:22)
18. OK DON BOSCO - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (23:25,25:20,26:24,25:27,10:15)
4. kolo (5. studenog 2016., 6. studenog 2016.)
19. ŽOK VRBOVEC - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (25:22,16:25,25:20,15:25,10:15)
20. OK SISAK - OK DON BOSCO 0:3 (22:25,24:26,18:25)
21. OK VELIKA GORICA - OK KARLOVAC 2:3 (25:23,21:25,24:26,25:23,11:15)
22. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II 3:1 (25:22,18:25,25:22,25:22)
23. OK DINAMO - 0 -
24. OK NEBO - HAOK MLADOST II 0:3 (13:25,13:25,21:25)
5. kolo (12. studenog 2016., 13. studenog 2016.)
25. HAOK MLADOST II - ŽOK VRBOVEC 3:1 (25:9,22:25,25:20,25:10)
26. 0 - OK NEBO -
27. OK OLIMPIK II - OK DINAMO 3:0 (25:15,25:11,25:23)
28. OK KARLOVAC - OK NOVI ZAGREB 3:1 (25:22,18:25,25:16,25:19)
29. OK DON BOSCO - OK VELIKA GORICA 0:3 (18:25,14:25,16:25)
30. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 3:1 (11:25,25:18,25:22,25:15)
6. kolo (19. studenog 2016., 20. studenog 2016.)
31. ŽOK VRBOVEC - OK SISAK 3:1 (25:12,21:25,26:24,25:14)
32. OK VELIKA GORICA - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:23,25:19,27:25)
33. OK NOVI ZAGREB - OK DON BOSCO 3:1 (22:25,25:21,25:10,25:21)
34. OK DINAMO - OK KARLOVAC 0:3 (12:25,17:25,10:25)
35. OK NEBO - OK OLIMPIK II 0:3 (21:25,15:25,22:25)
36. HAOK MLADOST II - 0 -
7. kolo (26. studenog 2016., 27. studenog 2016.)
37. 0 - ŽOK VRBOVEC -
38. OK OLIMPIK II - HAOK MLADOST II 0:3 (16:25,21:25,20:25)
39. OK KARLOVAC - OK NEBO 3:0 (25:12,25:19,25:22)
40. OK DON BOSCO - OK DINAMO 2:3 (18:25,25:22,20:25,25:18,11:15)
41. OK KITRO VARAŽDIN - OK NOVI ZAGREB 3:0 (25:23,25:13,25:22)
42. OK SISAK - OK VELIKA GORICA 3:1 (25:18,9:25,25:22,25:22)
8. kolo (3. prosinca 2016., 4. prosinca 2016.)
43. ŽOK VRBOVEC - OK VELIKA GORICA 1:3 (25:27,25:21,12:25,16:25)
44. OK NOVI ZAGREB - OK SISAK 3:0 (25:17,26:24,27:25)
45. OK DINAMO - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (27:29,26:24,25:13,27:25)
46. OK NEBO - OK DON BOSCO 1:3 (8:25,22:25,25:17,16:25)
47. HAOK MLADOST II - OK KARLOVAC 3:2 (26:24,21:25,25:14,20:25,15:10)
48. 0 - OK OLIMPIK II -
9. kolo (10. prosinca 2016., 11. prosinca 2016.)
49. OK OLIMPIK II - ŽOK VRBOVEC 1:3 (20:25,16:25,25:18,14:25)
50. OK KARLOVAC - 0 -
51. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II 0:3 (18:25,18:25,17:25)
52. OK KITRO VARAŽDIN - OK NEBO 3:0 (25:21,25:21,25:20)
53. OK SISAK - OK DINAMO 3:1 (25:22,25:27,29:27,25:21)
54. OK VELIKA GORICA - OK NOVI ZAGREB 3:2 (25:23,24:26,25:15,22:25,15:13)
10. kolo (17. prosinca 2016., 18. prosinca 2016.)
55. ŽOK VRBOVEC - OK NOVI ZAGREB 0:3 (13:25,18:25,12:25)
56. OK DINAMO - OK VELIKA GORICA 3:1 (21:25,25:16,25:17,25:10)
57. OK NEBO - OK SISAK 0:3 (15:25,18:25,13:25)
58. HAOK MLADOST II - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:18,25:20,25:19)
59. 0 - OK DON BOSCO -
60. OK OLIMPIK II - OK KARLOVAC 1:3 (13:25,23:25,28:26,21:25)
11. kolo (4. veljače 2017., 5. veljače 2017.)
61. OK KARLOVAC - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:18,25:18,25:16)
62. OK DON BOSCO - OK OLIMPIK II 0:3 (23:25,16:25,18:25)
63. OK KITRO VARAŽDIN - 0 -
64. OK SISAK - HAOK MLADOST II 1:3 (25:14,16:25,24:26,19:25)
65. OK VELIKA GORICA - OK NEBO 3:1 (26:24,17:25,25:22,25:22)
66. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO 3:2 (27:25,25:27,19:25,25:17,15:7)
12. kolo (11. veljače 2017., 12. veljače 2017.)
67. ŽOK VRBOVEC - OK DINAMO 1:3 (13:25,25:18,19:25,24:26)
68. OK NEBO - OK NOVI ZAGREB 2:3 (14:25,26:24,25:20,12:25,9:15)
69. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST II 2:3 (25:23,25:12,22:25,13:25,11:15)
70. OK SISAK - 0 -
71. OK KITRO VARAŽDIN - OK OLIMPIK II 3:0 (25:19,25:19,25:14)
72. OK DON BOSCO - OK KARLOVAC 0:3 (14:25,15:25,18:25)
13. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
73. OK DON BOSCO - ŽOK VRBOVEC 3:2 (25:22,24:26,19:25,25:21,16:14)
74. OK KARLOVAC - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:20,21:25,25:16,25:17)
75. OK OLIMPIK II - OK SISAK 3:0 (25:23,25:23,25:20)
76. 0 - OK VELIKA GORICA -
77. OK NOVI ZAGREB - HAOK MLADOST II 0:3 (21:25,16:25,22:25)
78. OK NEBO - OK DINAMO 0:3 (11:25,19:25,8:25)
14. kolo (25. veljače 2017., 26. veljače 2017.)
79. ŽOK VRBOVEC - OK NEBO 3:1 (25:22,19:25,27:25,25:18)
80. OK DINAMO - HAOK MLADOST II 3:1 (25:23,24:26,25:19,25:19)
81. OK NOVI ZAGREB - 0 -
82. OK VELIKA GORICA - OK OLIMPIK II 3:1 (25:21,20:25,25:15,25:21)
83. OK SISAK - OK KARLOVAC 0:3 (13:25,10:25,17:25)
84. OK KITRO VARAŽDIN - OK DON BOSCO 3:1 (23:25,25:19,25:18,25:12)
15. kolo (4. ožujka 2017., 4. ožujka 2017.)
85. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK VRBOVEC 3:2 (19:25,25:15,20:25,25:23,15:9)
86. OK DON BOSCO - OK SISAK 3:1 (14:25,25:23,25:23,25:14)
87. OK KARLOVAC - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:19,25:12,25:19)
88. OK OLIMPIK II - OK NOVI ZAGREB 0:3 (22:25,10:25,21:25)
89. 0 - OK DINAMO -
90. HAOK MLADOST II - OK NEBO 3:0 (25:12,25:16,25:19)
16. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
91. ŽOK VRBOVEC - HAOK MLADOST II 3:0 (29:27,25:14,25:16)
92. OK NEBO - 0 -
93. OK DINAMO - OK OLIMPIK II 3:0 (25:19,25:20,25:14)
94. OK NOVI ZAGREB - OK KARLOVAC 3:0 (25:22,25:20,25:22)
95. OK VELIKA GORICA - OK DON BOSCO 3:0 (25:18,25:23,25:23)
96. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (25:22,14:25,21:25,18:25)
17. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
97. OK SISAK - ŽOK VRBOVEC 3:2 (26:24,12:25,25:21,21:25,15:12)
98. OK KITRO VARAŽDIN - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:15,25:19,25:14)
99. OK DON BOSCO - OK NOVI ZAGREB 2:3 (25:27,24:26,25:17,25:18,16:18)
100. OK KARLOVAC - OK DINAMO 0:3 (19:25,19:25,15:25)
101. OK OLIMPIK II - OK NEBO 3:1 (25:18,25:23,23:25,25:17)
102. 0 - HAOK MLADOST II -
18. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
103. ŽOK VRBOVEC - 0 -
104. HAOK MLADOST II - OK OLIMPIK II 0:3 (23:25,22:25,12:25)
105. OK NEBO - OK KARLOVAC 1:3 (11:25,16:25,25:22,13:25)
106. OK DINAMO - OK DON BOSCO 3:0 (25:23,25:19,25:15)
107. OK NOVI ZAGREB - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (14:25,25:23,21:25,23:25)
108. OK VELIKA GORICA - OK SISAK 3:2 (16:25,24:26,25:14,25:6,15:13)
19. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
109. OK VELIKA GORICA - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:21,25:18,25:17)
110. OK SISAK - OK NOVI ZAGREB 1:3 (24:26,24:26,25:23,20:25)
111. OK KITRO VARAŽDIN - OK DINAMO 3:1 (23:25,25:22,25:23,25:18)
112. OK DON BOSCO - OK NEBO 3:1 (25:21,25:23,22:25,26:24)
113. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II 3:1 (25:18,25:21,21:25,25:18)
114. OK OLIMPIK II - 0 -
20. kolo (8. travnja 2017., 9. travnja 2017.)
115. ŽOK VRBOVEC - OK OLIMPIK II 3:1 (18:25,25:13,25:21,25:20)
116. 0 - OK KARLOVAC -
117. HAOK MLADOST II - OK DON BOSCO 3:2 (25:15,25:20,28:30,19:25,15:9)
118. OK NEBO - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (21:25,12:25,17:25)
119. OK DINAMO - OK SISAK 3:0 (25:13,25:17,25:19)
120. OK NOVI ZAGREB - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:20,25:20,25:21)
21. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
121. OK NOVI ZAGREB - ŽOK VRBOVEC 3:1 (25:18,25:18,16:25,25:16)
122. OK VELIKA GORICA - OK DINAMO 0:3 (9:25,16:25,20:25)
123. OK SISAK - OK NEBO 3:2 (13:25,26:24,19:25,25:20,15:9)
124. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST II 3:0 (25:22,25:16,25:22)
125. OK DON BOSCO - 0 -
126. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK II 3:0 (25:19,25:13,25:18)
22. kolo (29. travnja 2017., 30. travnja 2017.)
127. ŽOK VRBOVEC - OK KARLOVAC nedjelja, 30. travnja 2017. u 16,00
128. OK OLIMPIK II - OK DON BOSCO 3:1 (25:19,25:22,30:32,25:18)
129. 0 - OK KITRO VARAŽDIN -
130. HAOK MLADOST II - OK SISAK termin nije određen
131. OK NEBO - OK VELIKA GORICA utorak, 2. svibnja 2017. u 20,00
132. OK DINAMO - OK NOVI ZAGREB četvrtak, 27. travnja 2017. u 17,30
GRUPA - ZAPAD
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK VELI VRH 21 16 5 55 23 2.3913 1838 1476 1.2453 50
2. OK MARČANA 21 15 6 54 22 2.4545 1727 1366 1.2643 48
3. OK SV. MATEJ 06 21 16 5 50 25 2.0000 1715 1493 1.1487 45
4. ŽOK PAZIN 20 17 3 53 27 1.9630 1798 1583 1.1358 45
5. OK PULA 21 10 11 40 35 1.1429 1659 1519 1.0922 34
6. OK KASTAV 1998 21 11 10 40 40 1.0000 1681 1695 0.9917 33
7. OK FUNTANA VRSAR 20 9 11 36 38 0.9474 1557 1558 0.9994 27
8. OK GROBNIČAN 21 10 11 36 42 0.8571 1586 1720 0.9221 27
9. OK POREČ II 21 9 12 35 41 0.8537 1639 1679 0.9762 27
10. OK MELIA HOTELS UMAG 21 5 16 27 54 0.5000 1581 1810 0.8735 16
11. OK BALE 21 5 16 19 51 0.3725 1270 1598 0.7947 15
12. OK VERUDA 21 2 19 12 59 0.2034 1169 1723 0.6785 8
Gala - dodir pobjede
1. kolo (15. listopada 2016., 16. listopada 2016.)
1. OK MARČANA - OK POREČ II 3:0 (25:13,25:20,25:18)
2. OK VELI VRH - OK VERUDA 3:0 (25:9,25:8,25:6)
3. OK MELIA HOTELS UMAG - OK PULA 3:2 (23:25,21:25,25:22,25:16,15:12)
4. OK GROBNIČAN - OK BALE 3:0 (25:14,25:18,25:20)
5. ŽOK PAZIN - OK KASTAV 1998 0:3 (14:25,15:25,23:25)
6. OK FUNTANA VRSAR - OK SV. MATEJ 06 2:3 (25:18,22:25,25:14,24:26,13:15)
2. kolo (22. lipnja 2016., 23. listopada 2016.)
7. OK POREČ II - OK SV. MATEJ 06 1:3 (25:19,21:25,17:25,20:25)
8. OK KASTAV 1998 - OK FUNTANA VRSAR 3:1 (25:27,25:12,25:14,26:24)
9. OK BALE - ŽOK PAZIN 1:3 (19:25,19:25,25:16,17:25)
10. OK PULA - OK GROBNIČAN 0:3 (17:25,18:25,18:25)
11. OK VERUDA - OK MELIA HOTELS UMAG 0:3 (19:25,22:25,25:27)
12. OK MARČANA - OK VELI VRH 0:3 (23:25,4:25,26:28)
3. kolo (29. listopada 2016., 30. listopada 2016.)
13. OK VELI VRH - OK POREČ II 3:1 (19:25,25:19,25:16,25:19)
14. OK MELIA HOTELS UMAG - OK MARČANA 0:3 (18:25,15:25,14:25)
15. OK GROBNIČAN - OK VERUDA 3:0 (25:14,25:23,25:16)
16. ŽOK PAZIN - OK PULA 3:2 (25:9,21:25,17:25,29:27,15:13)
17. OK FUNTANA VRSAR - OK BALE 3:0 (25:19,25:20,25:20)
18. OK SV. MATEJ 06 - OK KASTAV 1998 3:0 (25:14,25:17,25:23)
4. kolo (5. studenog 2016., 6. studenog 2016.)
19. OK POREČ II - OK KASTAV 1998 1:3 (21:25,22:25,25:23,22:25)
20. OK BALE - OK SV. MATEJ 06 0:3 (18:25,12:25,15:25)
21. OK PULA - OK FUNTANA VRSAR 3:0 (25:18,25:15,25:16)
22. OK VERUDA - ŽOK PAZIN 0:3 (15:25,19:25,15:25)
23. OK MARČANA - OK GROBNIČAN 2:3 (23:25,25:9,25:21,18:25,14:16)
24. OK VELI VRH - OK MELIA HOTELS UMAG 3:0 (25:22,25:11,25:15)
5. kolo (12. studenog 2016., 13. studenog 2016.)
25. OK MELIA HOTELS UMAG - OK POREČ II 0:3 (23:25,18:25,16:25)
26. OK GROBNIČAN - OK VELI VRH 3:2 (22:25,25:21,25:19,21:25,15:9)
27. ŽOK PAZIN - OK MARČANA 3:2 (28:26,25:19,20:25,19:25,15:9)
28. OK FUNTANA VRSAR - OK VERUDA 3:0 (25:10,25:8,25:20)
29. OK SV. MATEJ 06 - OK PULA 0:3 (15:25,18:25,19:25)
30. OK KASTAV 1998 - OK BALE 3:2 (18:25,19:25,25:21,25:17,15:10)
6. kolo (19. studenog 2016., 20. studenog 2016.)
31. OK POREČ II - OK BALE 3:0 (25:22,25:15,25:17)
32. OK PULA - OK KASTAV 1998 3:0 (25:20,25:15,25:16)
33. OK VERUDA - OK SV. MATEJ 06 0:3 (9:25,21:25,11:25)
34. OK MARČANA - OK FUNTANA VRSAR 3:0 (25:19,25:16,25:13)
35. OK VELI VRH - ŽOK PAZIN 3:1 (25:17,25:20,23:25,25:14)
36. OK MELIA HOTELS UMAG - OK GROBNIČAN 3:1 (27:25,24:26,25:17,25:20)
7. kolo (26. studenog 2016., 27. studenog 2016.)
37. OK GROBNIČAN - OK POREČ II 3:1 (25:14,25:20,23:25,27:25)
38. ŽOK PAZIN - OK MELIA HOTELS UMAG 3:1 (23:25,25:14,25:13,25:19)
39. OK FUNTANA VRSAR - OK VELI VRH 1:3 (22:25,28:26,17:25,22:25)
40. OK SV. MATEJ 06 - OK MARČANA 0:3 (23:25,20:25,18:25)
41. OK KASTAV 1998 - OK VERUDA 3:0 (25:9,25:15,25:10)
42. OK BALE - OK PULA 0:3 (15:25,12:25,17:25)
8. kolo (3. prosinca 2016., 4. prosinca 2016.)
43. OK POREČ II - OK PULA 0:3 (14:25,18:25,18:25)
44. OK VERUDA - OK BALE 0:3 (21:25,14:25,19:25)
45. OK MARČANA - OK KASTAV 1998 3:0 (25:14,25:13,25:10)
46. OK VELI VRH - OK SV. MATEJ 06 3:1 (18:25,25:22,28:26,25:22)
47. OK MELIA HOTELS UMAG - OK FUNTANA VRSAR 2:3 (25:17,24:26,21:25,25:18,11:15)
48. OK GROBNIČAN - ŽOK PAZIN 3:1 (25:23,25:19,23:25,25:23)
9. kolo (10. prosinca 2016., 11. prosinca 2016.)
49. ŽOK PAZIN - OK POREČ II 3:0 (25:15,25:15,25:18)
50. OK FUNTANA VRSAR - OK GROBNIČAN 0:3 (20:25,14:25,14:25)
51. OK SV. MATEJ 06 - OK MELIA HOTELS UMAG 3:0 (25:16,25:19,25:21)
52. OK KASTAV 1998 - OK VELI VRH 0:3 (10:25,9:25,16:25)
53. OK MARČANA - OK BALE 3:0 (25:19,25:14,25:6)
54. OK PULA - OK VERUDA 3:0 (25:16,25:8,25:18)
10. kolo (17. prosinca 2016., 18. prosinca 2016.)
55. OK POREČ II - OK VERUDA 3:0 (25:18,25:14,25:21)
56. OK MARČANA - OK PULA 1:3 (25:21,21:25,16:25,12:25)
57. OK VELI VRH - OK BALE 3:0 (25:20,25:7,25:9)
58. OK MELIA HOTELS UMAG - OK KASTAV 1998 3:1 (25:23,16:25,25:18,25:11)
59. OK GROBNIČAN - OK SV. MATEJ 06 1:3 (25:16,23:25,20:25,25:27)
60. ŽOK PAZIN - OK FUNTANA VRSAR 3:1 (24:26,25:17,25:15,25:16)
11. kolo (4. veljače 2017., 5. veljače 2017.)
61. OK FUNTANA VRSAR - OK POREČ II 3:2 (20:25,15:25,25:14,25:18,15:12)
62. OK SV. MATEJ 06 - ŽOK PAZIN 0:3 (21:25,20:25,20:25)
63. OK KASTAV 1998 - OK GROBNIČAN 3:1 (23:25,25:16,25:22,25:22)
64. OK BALE - OK MELIA HOTELS UMAG 3:2 (25:16,11:25,25:23,6:25,15:12)
65. OK PULA - OK VELI VRH 0:3 (16:25,19:25,22:25)
66. OK VERUDA - OK MARČANA 0:3 (7:25,9:25,14:25)
12. kolo (11. veljače 2017., 12. veljače 2017.)
67. OK POREČ II - OK MARČANA 0:3 (23:25,16:25,13:24)
68. OK VERUDA - OK VELI VRH 0:3 (4:25,9:25,6:25)
69. OK PULA - OK MELIA HOTELS UMAG 3:0 (25:12,25:9,25:16)
70. OK BALE - OK GROBNIČAN 3:0 (25:15,25:13,25:12)
71. OK KASTAV 1998 - ŽOK PAZIN 1:3 (25:19,16:25,18:25,14:25)
72. OK SV. MATEJ 06 - OK FUNTANA VRSAR 3:0 (25:19,25:17,25:20)
13. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
73. OK SV. MATEJ 06 - OK POREČ II 3:1 (24:26,26:24,25:22,25:16)
74. OK FUNTANA VRSAR - OK KASTAV 1998 1:3 (16:25,17:25,25:16,25:27)
75. ŽOK PAZIN - OK BALE 3:0 (25:16,25:17,25:18)
76. OK GROBNIČAN - OK PULA 3:2 (25:21,22:25,25:22,21:25,15:13)
77. OK MELIA HOTELS UMAG - OK VERUDA 3:2 (22:25,25:12,25:20,25:27,15:9)
78. OK VELI VRH - OK MARČANA 3:2 (25:15,15:25,27:25,16:25,15:8)
14. kolo (25. veljače 2017., 26. veljače 2017.)
79. OK POREČ II - OK VELI VRH 3:1 (28:26,35:37,25:20,26:24)
80. OK MARČANA - OK MELIA HOTELS UMAG 3:0 (25:14,25:9,25:12)
81. OK VERUDA - OK GROBNIČAN 3:1 (25:10,25:19,18:25,28:26)
82. OK PULA - ŽOK PAZIN 2:3 (27:25,22:25,25:16,19:25,13:15)
83. OK BALE - OK FUNTANA VRSAR 0:3 (13:25,15:25,18:25)
84. OK KASTAV 1998 - OK SV. MATEJ 06 2:3 (25:16,21:25,25:22,15:25,6:15)
15. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
85. OK KASTAV 1998 - OK POREČ II 2:3 (25:12,23:25,23:25,26:24,12:15)
86. OK SV. MATEJ 06 - OK BALE 3:0 (25:12,25:15,25:17)
87. OK FUNTANA VRSAR - OK PULA 3:0 (25:23,25:20,25:18)
88. ŽOK PAZIN - OK VERUDA 3:2 (25:27,25:23,23:25,25:19,15:4)
89. OK GROBNIČAN - OK MARČANA 0:3 (12:25,7:25,13:25)
90. OK MELIA HOTELS UMAG - OK VELI VRH 1:3 (21:25,23:25,25:21,23:25)
16. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
91. OK POREČ II - OK MELIA HOTELS UMAG 3:1 (25:18,23:25,25:14,25:23)
92. OK VELI VRH - OK GROBNIČAN 3:0 (25:14,25:19,25:15)
93. OK MARČANA - ŽOK PAZIN 2:3 (25:18,25:23,17:25,23:25,12:15)
94. OK VERUDA - OK FUNTANA VRSAR 0:3 (14:25,16:25,14:25)
95. OK PULA - OK SV. MATEJ 06 0:3 (20:25,25:27,23:25)
96. OK BALE - OK KASTAV 1998 1:3 (20:25,25:14,15:25,15:25)
17. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
97. OK BALE - OK POREČ II 3:0 (25:22,25:18,25:21)
98. OK KASTAV 1998 - OK PULA 3:1 (25:23,25:19,17:25,25:20)
99. OK SV. MATEJ 06 - OK VERUDA 3:0 (25:7,25:12,25:16)
100. OK FUNTANA VRSAR - OK MARČANA 2:3 (16:25,25:19,19:23,25:14,11:15)
101. ŽOK PAZIN - OK VELI VRH 3:2 (19:25,25:19,9:25,25:21,15:13)
102. OK GROBNIČAN - OK MELIA HOTELS UMAG 3:1 (22:25,25:16,25:16,25:14)
18. kolo (25. ožujka 2016., 26. ožujka 2017.)
103. OK POREČ II - OK GROBNIČAN 3:1 (25:14,23:25,25:7,25:16)
104. OK MELIA HOTELS UMAG - ŽOK PAZIN 0:3 (16:25,10:25,20:25)
105. OK VELI VRH - OK FUNTANA VRSAR 3:1 (19:25,25:19,25:18,26:24)
106. OK MARČANA - OK SV. MATEJ 06 3:1 (21:25,25:20,25:23,25:18)
107. OK VERUDA - OK KASTAV 1998 3:1 (29:27,16:25,25:22,25:21)
108. OK PULA - OK BALE 3:0 (25:19,25:11,25:19)
19. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
109. OK PULA - OK POREČ II 0:3 (23:25,20:25,12:25)
110. OK BALE - OK VERUDA 3:1 (26:24,22:25,25:22,25:14)
111. OK KASTAV 1998 - OK MARČANA 0:3 (15:25,20:25,18:25)
112. OK SV. MATEJ 06 - OK VELI VRH 3:2 (26:24,25:21,22:25,15:25,15:9)
113. OK FUNTANA VRSAR - OK MELIA HOTELS UMAG 3:1 (16:25,25:18,25:18,25:12)
114. ŽOK PAZIN - OK GROBNIČAN 3:1 (25:12,25:23,23:25,25:14)
20. kolo (8. travnja 2017., 9. travnja 2017.)
115. OK POREČ II - ŽOK PAZIN 1:3 (22:25,25:18,14:25,12:25)
116. OK GROBNIČAN - OK FUNTANA VRSAR 0:3 (17:25,23:25,14:25)
117. OK MELIA HOTELS UMAG - OK SV. MATEJ 06 1:3 (18:25,25:17,20:25,22:25)
118. OK VELI VRH - OK KASTAV 1998 0:3 (24:26,23:25,22:25)
119. OK BALE - OK MARČANA 0:3 (20:25,16:25,9:25)
120. OK VERUDA - OK PULA 1:3 (15:25,25:23,21:25,11:25)
21. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
121. OK VERUDA - OK POREČ II 0:3 (15:25,17:25,17:25)
122. OK PULA - OK MARČANA 1:3 (13:25,27:25,22:25,11:25)
123. OK BALE - OK VELI VRH 0:3 (17:25,10:25,21:25)
124. OK KASTAV 1998 - OK MELIA HOTELS UMAG 3:2 (22:25,25:12,19:25,25:14,15:10)
125. OK SV. MATEJ 06 - OK GROBNIČAN 3:0 (25:8,25:9,25:6)
126. OK FUNTANA VRSAR - ŽOK PAZIN utorak, 25. travnja 2017. u 19,00
22. kolo (29. travnja 2017., 30. travnja 2017.)
127. OK POREČ II - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
128. ŽOK PAZIN - OK SV. MATEJ 06 termin nije određen
129. OK GROBNIČAN - OK KASTAV 1998 četvrtak, 27. travnja 2017. u 20,00
130. OK MELIA HOTELS UMAG - OK BALE četvrtak, 27. travnja 2017. u 19,00
131. OK VELI VRH - OK PULA subota, 29. travnja 2017. u 18,00
132. OK MARČANA - OK VERUDA nedjelja, 30. travnja 2017. u 18,00
GRUPA - ISTOK
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ĐAKOVO 13 13 0 39 2 19.5000 1019 688 1.4811 39
2. ŽOK VINKOVCI 14 12 2 37 12 3.0833 1127 903 1.2481 34
3. ŽOK OSIJEK II 14 9 5 32 18 1.7778 1162 964 1.2054 29
4. ŽOK VALLIS AUREA 14 7 7 24 28 0.8571 1101 1145 0.9616 18
5. OAK OSIJEK 14 4 10 20 31 0.6452 1042 1115 0.9345 15
6. OK BELIŠĆE 14 5 9 18 30 0.6000 926 1089 0.8503 15
7. OK POSAVINA BROD 14 3 11 15 38 0.3947 1017 1220 0.8336 9
8. OK KOLONIJA 13 2 11 9 35 0.2571 774 1044 0.7414 6
Gala - dodir pobjede
1. kolo (15. listopada 2016., 16. listopada 2016.)
1. ŽOK VINKOVCI - ŽOK OSIJEK II 3:0 (27:25,25:22,25:19)
2. OK ĐAKOVO - OK BELIŠĆE 3:0 (25:13,25:13,25:16)
3. OAK OSIJEK - OK KOLONIJA 3:0 (25:21,25:22,25:8)
4. ŽOK VALLIS AUREA - OK POSAVINA BROD 3:1 (29:27,25:17,19:25,25:18)
2. kolo (22. listopada 2016., 23. listopada 2016.)
5. ŽOK OSIJEK II - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:13,25:13,25:20)
6. OK KOLONIJA - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:21,25:21,27:25)
7. OK BELIŠĆE - OAK OSIJEK 3:0 (25:20,25:20,25:17)
8. ŽOK VINKOVCI - OK ĐAKOVO 1:3 (25:18,18:25,11:25,9:25)
3. kolo (5. studenog 2016., 6. studenog 2016.)
9. OK ĐAKOVO - ŽOK OSIJEK II 3:0 (25:21,25:23,25:15)
10. OAK OSIJEK - ŽOK VINKOVCI 0:3 (12:25,15:25,18:25)
11. ŽOK VALLIS AUREA - OK BELIŠĆE 3:2 (20:25,25:16,22:25,25:14,15:13)
12. OK POSAVINA BROD - OK KOLONIJA 2:3 (18:25,19:25,25:15,25:19,11:15)
4. kolo (12. studenog 2016., 13. studenog 2016.)
13. ŽOK OSIJEK II - OK KOLONIJA 3:0 (25:11,25:13,25:15)
14. OK BELIŠĆE - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:16,25:18,25:21)
15. ŽOK VINKOVCI - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:14,25:11,25:11)
16. OK ĐAKOVO - OAK OSIJEK 3:0 (25:17,25:17,25:21)
5. kolo (26. studenog 2016., 27. studenog 2016.)
17. OAK OSIJEK - ŽOK OSIJEK II 1:3 (18:25,12:25,25:20,26:28)
18. ŽOK VALLIS AUREA - OK ĐAKOVO 0:3 (19:25,20:25,9:25)
19. ŽOK VINKOVCI - OK POSAVINA BROD 3:1 (25:11,25:11,22:25,25:12)
20. OK KOLONIJA - OK BELIŠĆE 0:3 (20:25,23:25,19:25)
6. kolo (3. prosinca 2016., 4. prosinca 2016.)
21. ŽOK OSIJEK II - OK BELIŠĆE 3:0 (25:7,25:8,25:9)
22. ŽOK VINKOVCI - OK KOLONIJA 3:0 (25:7,25:18,25:13)
23. OK ĐAKOVO - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:12,25:16,25:18)
24. OAK OSIJEK - ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (25:15,20:25,28:26,25:18)
7. kolo (10. prosinca 2016., 11. prosinca 2016.)
25. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK OSIJEK II 3:2 (31:29,18:25,15:25,25:13,16:14)
26. OK POSAVINA BROD - OAK OSIJEK 0:3 (21:25,18:25,21:25)
27. OK KOLONIJA - OK ĐAKOVO 0:3 (10:25,10:25,12:25)
28. OK BELIŠĆE - ŽOK VINKOVCI 0:3 (8:25,19:25,22:25)
8. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
29. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VINKOVCI 2:3 (25:21,23:25,16:25,25:15,11:15)
30. OK BELIŠĆE - OK ĐAKOVO 0:3 (17:25,24:26,16:25)
31. OK KOLONIJA - OAK OSIJEK 0:3 (15:25,14:25,8:25)
32. OK POSAVINA BROD - ŽOK VALLIS AUREA 0:3 (24:26,20:25,20:25)
9. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
33. OK POSAVINA BROD - ŽOK OSIJEK II 0:3 (23:25,18:25,11:25)
34. ŽOK VALLIS AUREA - OK KOLONIJA 3:0 (25:14,25:23,25:19)
35. OAK OSIJEK - OK BELIŠĆE 2:3 (25:16,23:25,14:25,25:17,11:15)
36. OK ĐAKOVO - ŽOK VINKOVCI 3:0 (25:16,25:22,25:17)
10. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
37. ŽOK OSIJEK II - OK ĐAKOVO 1:3 (26:24,21:25,16:25,21:25)
38. ŽOK VINKOVCI - OAK OSIJEK 3:0 (25:13,25:20,26:24)
39. OK BELIŠĆE - ŽOK VALLIS AUREA 0:3 (16:25,10:25,26:28)
40. OK KOLONIJA - OK POSAVINA BROD 2:3 (20:25,26:24,25:21,21:25,9:14)
11. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
41. OK KOLONIJA - ŽOK OSIJEK II 0:3 (16:25,20:25,13:25)
42. OK POSAVINA BROD - OK BELIŠĆE 3:1 (25:23,25:23,18:25,25:22)
43. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK VINKOVCI 1:3 (14:25,25:19,27:29,20:25)
44. OAK OSIJEK - OK ĐAKOVO 0:3 (9:25,23:25,17:25)
12. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
45. ŽOK OSIJEK II - OAK OSIJEK 3:1 (25:23,24:26,26:24,25:16)
46. OK ĐAKOVO - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (26:24,25:14,25:17)
47. OK POSAVINA BROD - ŽOK VINKOVCI 2:3 (17:25,25:22,25:20,22:25,10:15)
48. OK BELIŠĆE - OK KOLONIJA 3:1 (14:25,25:14,31:29,25:17)
13. kolo (8. travnja 2017., 9. travnja 2017.)
49. OK BELIŠĆE - ŽOK OSIJEK II 0:3 (18:25,10:25,18:25)
50. OK KOLONIJA - ŽOK VINKOVCI 0:3 (18:25,18:25,12:25)
51. OK POSAVINA BROD - OK ĐAKOVO 0:3 (12:25,12:25,19:25)
52. ŽOK VALLIS AUREA - OAK OSIJEK 3:2 (19:25,25:17,21:25,25:17,15:5)
14. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
53. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (25:18,25:13,22:25,27:25)
54. OAK OSIJEK - OK POSAVINA BROD 2:3 (19:25,22:25,25:17,26:24,7:15)
55. OK ĐAKOVO - OK KOLONIJA četvrtak, 27. travnja 2017. u 20,00
56. ŽOK VINKOVCI - OK BELIŠĆE 3:0 (28:26,25:10,25:16)
GRUPA - JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 16 14 2 46 11 4.1818 1378 988 1.3947 44
2. ŽOK SINJ 16 14 2 45 12 3.7500 1333 1023 1.3030 41
3. OK MAKARSKA 16 11 5 38 19 2.0000 1280 1118 1.1449 34
4. ŽOK TROGIR 16 11 5 36 21 1.7143 1274 1137 1.1205 31
5. OK DONAT 16 8 8 26 30 0.8667 1183 1153 1.0260 22
6. OK ZADAR II 16 6 10 25 32 0.7813 1186 1226 0.9674 19
7. OK BRDA II 16 5 11 21 36 0.5833 1165 1257 0.9268 16
8. ŽOK ŠIBENIK 16 3 13 11 42 0.2619 906 1248 0.7260 8
9. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 16 0 16 3 48 0.0625 697 1252 0.5567 1
Gala - dodir pobjede
1. kolo (15. listopada 2016., 16. listopada 2016.)
1. OK BRDA II - 0 -
2. OK SPLIT - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:7,26:24,25:18)
3. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR 3:1 (22:25,25:21,25:20,25:13)
4. ŽOK SINJ - OK ZADAR II 3:0 (25:20,25:20,25:23)
5. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK DONAT 0:3 (9:25,17:25,14:25)
2. kolo (22. listopada 2016., 23. listopada 2016.)
6. 0 - OK DONAT -
7. OK ZADAR II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:6,25:6,25:16)
8. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 3:2 (14:25,21:25,25:19,25:22,18:16)
9. ŽOK ŠIBENIK - OK MAKARSKA 0:3 (13:25,18:25,26:28)
10. OK BRDA II - OK SPLIT 0:3 (14:25,8:25,15:25)
3. kolo (29. listopada 2016., 30. listopada 2016.)
11. OK SPLIT - 0 -
12. OK MAKARSKA - OK BRDA II 3:1 (22:25,25:15,25:19,25:22)
13. ŽOK SINJ - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:8,25:12,25:12)
14. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK TROGIR 0:3 (5:25,7:25,14:25)
15. OK DONAT - OK ZADAR II 0:3 (18:25,21:25,16:25)
4. kolo (5. studenog 2016., 6. studenog 2016.)
16. 0 - OK ZADAR II -
17. ŽOK TROGIR - OK DONAT 3:0 (25:18,25:11,25:17)
18. ŽOK ŠIBENIK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:18,25:12,25:12)
19. OK BRDA II - ŽOK SINJ 0:3 (17:25,18:25,16:25)
20. OK SPLIT - OK MAKARSKA 3:0 (25:15,25:17,25:14)
5. kolo (12. studenog 2016., 13. studenog 2016.)
21. OK MAKARSKA - 0 -
22. ŽOK SINJ - OK SPLIT 1:3 (20:25,12:25,25:22,17:25)
23. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK BRDA II 0:3 (12:25,14:25,16:25)
24. OK DONAT - ŽOK ŠIBENIK 1:3 (18:25,25:12,23:25,13:25)
25. OK ZADAR II - ŽOK TROGIR 0:3 (22:25,22:25,23:25)
6. kolo (19. studenog 2016., 20. studenog 2016.)
26. 0 - ŽOK TROGIR -
27. ŽOK ŠIBENIK - OK ZADAR II 0:3 (19:25,13:25,11:25)
28. OK BRDA II - OK DONAT 0:3 (21:25,17:25,22:25)
29. OK SPLIT - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:16,25:14,25:15)
30. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ 2:3 (19:25,25:23,25:21,17:25,9:15)
7. kolo (26. studenog 2016., 27. studenog 2016.)
31. ŽOK SINJ - 0 -
32. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MAKARSKA 0:3 (9:25,10:25,14:25)
33. OK DONAT - OK SPLIT 0:3 (13:25,22:25,11:25)
34. OK ZADAR II - OK BRDA II 3:2 (20:25,26:24,25:21,17:25,15:12)
35. ŽOK TROGIR - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:9,25:16,25:17)
8. kolo (3. prosinca 2016., 4. prosinca 2016.)
36. 0 - ŽOK ŠIBENIK -
37. OK BRDA II - ŽOK TROGIR 0:3 (11:25,23:25,23:25)
38. OK SPLIT - OK ZADAR II 3:0 (25:14,25:18,25:18)
39. OK MAKARSKA - OK DONAT 3:0 (25:21,25:19,25:21)
40. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:2,25:7,25:10)
9. kolo (10. prosinca 2016., 11. prosinca 2016.)
41. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
42. OK DONAT - ŽOK SINJ 0:3 (23:25,25:27,14:25)
43. OK ZADAR II - OK MAKARSKA 2:3 (16:25,24:26,25:16,25:23,12:15)
44. ŽOK TROGIR - OK SPLIT 1:3 (9:25,25:17,18:25,20:25)
45. ŽOK ŠIBENIK - OK BRDA II 1:3 (25:22,22:25,23:25,19:25)
10. kolo (11. veljače 2017., 12. veljače 2017.)
46. 0 - OK BRDA II -
47. ŽOK ŠIBENIK - OK SPLIT 0:3 (13:25,16:25,16:25)
48. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA 0:3 (16:25,22:25,15:25)
49. OK ZADAR II - ŽOK SINJ 1:3 (19:25,25:21,8:25,21:25)
50. OK DONAT - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:15,25:16,25:5)
11. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
51. OK DONAT - 0 -
52. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK ZADAR II 0:3 (24:26,17:25,21:25)
53. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 3:0 (25:21,25:22,25:22)
54. OK MAKARSKA - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:18,25:14,25:8)
55. OK SPLIT - OK BRDA II 3:0 (25:15,25:15,25:15)
12. kolo (25. veljače 2017., 26. veljače 2017.)
56. 0 - OK SPLIT -
57. OK BRDA II - OK MAKARSKA 0:3 (15:25,19:25,29:31)
58. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK SINJ 0:3 (9:25,16:25,7:25)
59. ŽOK TROGIR - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:6,25:16,25:11)
60. OK ZADAR II - OK DONAT 2:3 (25:23,24:26,25:19,16:25,10:15)
13. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
61. OK ZADAR II - 0 -
62. OK DONAT - ŽOK TROGIR 3:1 (23:25,25:16,25:20,25:16)
63. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK ŠIBENIK 2:3 (21:25,25:18,22:25,25:21,13:15)
64. ŽOK SINJ - OK BRDA II 3:1 (23:25,25:15,25:14,25:22)
65. OK MAKARSKA - OK SPLIT 1:3 (13:25,26:24,21:25,23:25)
14. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
66. 0 - OK MAKARSKA -
67. OK SPLIT - ŽOK SINJ 2:3 (23:25,21:25,25:17,25:15,9:15)
68. OK BRDA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:1 (25:18,25:12,22:25,25:11)
69. ŽOK ŠIBENIK - OK DONAT 0:3 (15:25,16:25,12:25)
70. ŽOK TROGIR - OK ZADAR II 3:0 (25:13,25:14,25:20)
15. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
71. ŽOK TROGIR - 0 -
72. OK ZADAR II - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (26:24,25:14,25:12)
73. OK DONAT - OK BRDA II 3:1 (25:6,19:25,25:17,25:19)
74. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SPLIT 0:3 (6:25,6:25,13:25)
75. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA 3:0 (25:22,25:13,25:17)
16. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
76. 0 - ŽOK SINJ -
77. OK MAKARSKA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:13,25:15,25:13)
78. OK SPLIT - OK DONAT 3:1 (25:10,18:25,25:23,27:25)
79. OK BRDA II - OK ZADAR II 3:1 (25:14,25:27,25:19,25:15)
80. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK TROGIR 1:3 (17:25,21:25,25:19,16:25)
17. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
81. ŽOK ŠIBENIK - 0 -
82. ŽOK TROGIR - OK BRDA II 3:1 (25:21,25:15,23:25,25:16)
83. OK ZADAR II - OK SPLIT 1:3 (19:25,25:22,17:25,22:25)
84. OK DONAT - OK MAKARSKA 3:2 (25:23,25:10,22:25,17:25,15:13)
85. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ 0:3 (18:25,18:25,17:25)
18. kolo (8. travnja 2017., 9. travnja 2017.)
86. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
87. ŽOK SINJ - OK DONAT 3:0 (25:18,25:15,25:14)
88. OK MAKARSKA - OK ZADAR II 3:0 (25:7,25:19,25:20)
89. OK SPLIT - ŽOK TROGIR 2:3 (25:27,27:29,25:13,25:20,17:19)
90. OK BRDA II - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:7,25:17,25:15)
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Janaf INA Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 25. travnja 2017., 11,52