Hrvatski odbojkaški savez
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Janaf INA Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
NATJECANJA  
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - CENTAR - seniorke
SKUPINA - ISTOK
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK BJELOVAR 10 10 0 30 6 5.0000 872 668 1.3054 29
2. ŽOK KAŠTEL 10 8 2 27 7 3.8571 803 664 1.2093 25
3. ŽOK IVANEC 10 5 5 17 19 0.8947 760 779 0.9756 15
4. OK ŠTRIGOVA 10 3 7 13 26 0.5000 774 898 0.8619 8
5. OK DARUVAR 10 2 8 11 25 0.4400 698 826 0.8450 7
6. OK BRCKO 10 2 8 11 26 0.4231 763 835 0.9138 6
Gala - male lopte
1. kolo (22. listopada 2016., 23. listopada 2016.)
1. ŽOK KAŠTEL - OK DARUVAR 3:0 (25:12,25:19,25:17)
2. ŽOK IVANEC - ŽOK BJELOVAR 0:3 (16:25,16:25,27:29)
3. OK ŠTRIGOVA - OK BRCKO 3:2 (25:20,16:25,22:25,25:19,15:11)
2. kolo (29. listopada 2016., 30. listopada 2016.)
4. OK DARUVAR - OK BRCKO 3:0 (25:19,25:15,25:22)
5. ŽOK BJELOVAR - OK ŠTRIGOVA 3:1 (25:22,21:25,25:13,25:18)
6. ŽOK KAŠTEL - ŽOK IVANEC 3:0 (25:13,25:18,25:15)
3. kolo (6. studenog 2016., 7. studenog 2016.)
7. ŽOK IVANEC - OK DARUVAR 3:2 (20:25,18:25,25:10,25:12,15:12)
8. OK ŠTRIGOVA - ŽOK KAŠTEL 0:3 (21:25,18:25,20:25)
9. OK BRCKO - ŽOK BJELOVAR 0:3 (13:25,22:25,17:25)
4. kolo (12. studenog 2016., 13. studenog 2016.)
10. OK DARUVAR - ŽOK BJELOVAR 0:3 (18:25,15:25,15:25)
11. ŽOK KAŠTEL - OK BRCKO 3:1 (25:23,28:30,25:20,25:18)
12. ŽOK IVANEC - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:16,25:20,25:17)
5. kolo (19. studenog 2016., 20. studenog 2016.)
13. OK ŠTRIGOVA - OK DARUVAR 1:3 (24:26,17:25,25:17,16:25)
14. OK BRCKO - ŽOK IVANEC 1:3 (28:26,20:25,21:25,17:25)
15. ŽOK BJELOVAR - ŽOK KAŠTEL 3:1 (25:23,24:26,25:11,25:14)
6. kolo (3. prosinca 2016., 4. prosinca 2016.)
16. OK DARUVAR - ŽOK KAŠTEL 0:3 (17:25,20:25,17:25)
17. ŽOK BJELOVAR - ŽOK IVANEC 3:0 (25:12,25:20,25:21)
18. OK BRCKO - OK ŠTRIGOVA 3:2 (25:13,25:14,21:25,24:26,15:9)
7. kolo (10. prosinca 2016., 11. prosinca 2016.)
19. OK BRCKO - OK DARUVAR 3:0 (25:16,25:8,25:19)
20. OK ŠTRIGOVA - ŽOK BJELOVAR 0:3 (11:25,21:25,22:25)
21. ŽOK IVANEC - ŽOK KAŠTEL 0:3 (12:25,17:25,20:25)
8. kolo (17. prosinca 2016., 18. prosinca 2016.)
22. OK DARUVAR - ŽOK IVANEC 1:3 (17:25,22:25,25:16,22:25)
23. ŽOK KAŠTEL - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:19,25:16,25:23)
24. ŽOK BJELOVAR - OK BRCKO 3:1 (25:16,23:25,25:18,25:14)
9. kolo (4. veljače 2017., 5. veljače 2016.)
25. ŽOK BJELOVAR - OK DARUVAR 3:1 (21:25,25:19,25:21,25:11)
26. OK BRCKO - ŽOK KAŠTEL 0:3 (18:25,21:25,17:25)
27. OK ŠTRIGOVA - ŽOK IVANEC 3:2 (27:25,25:21,20:25,15:25,15:12)
10. kolo (11. veljače 2017., 12. veljače 2016.)
28. OK DARUVAR - OK ŠTRIGOVA 1:3 (24:26,25:22,19:25,23:25)
29. ŽOK IVANEC - OK BRCKO 3:0 (25:20,25:23,25:21)
30. ŽOK KAŠTEL - ŽOK BJELOVAR 2:3 (25:17,18:25,25:19,17:25,16:18)
SKUPINA - ZAPAD
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK PLAVI ZMAJ 12 11 1 34 6 5.6667 972 666 1.4595 33
2. OK PETRINJA 12 10 2 32 17 1.8824 1071 967 1.1075 28
3. OK OLIMPIK III 12 7 5 23 20 1.1500 897 890 1.0079 21
4. HAOK MLADOST III 12 7 5 26 20 1.3000 1004 963 1.0426 20
5. OK MLADOST D.R. 12 5 7 21 27 0.7778 993 1053 0.9430 14
6. OK IVANIĆ GRAD 12 2 10 15 31 0.4839 888 1039 0.8547 9
7. OK VIVERA GLINA 12 0 12 6 36 0.1667 756 1003 0.7537 1
Gala - dodir pobjede
1. kolo (15. listopada 2016., 16. listopada 2016.)
1. OK VIVERA GLINA - 0 -
2. OK MLADOST D.R. - OK PETRINJA 1:3 (25:23,23:25,19:25,21:25)
3. OK IVANIĆ GRAD - OK OLIMPIK III 1:3 (20:25,20:25,25:23,19:25)
4. OK PLAVI ZMAJ - HAOK MLADOST III 3:0 (25:13,25:21,25:21)
2. kolo (22. listopada 2016., 23. listopada 2016.)
5. 0 - HAOK MLADOST III -
6. OK OLIMPIK III - OK PLAVI ZMAJ 0:3 (19:25,19:25,14:25)
7. OK PETRINJA - OK IVANIĆ GRAD 3:2 (25:16,22:25,17:25,25:21,15:13)
8. OK VIVERA GLINA - OK MLADOST D.R. 1:3 (25:20,23:25,19:25,21:25)
3. kolo (29. listopada 2016., 30. listopada 2016.)
9. OK MLADOST D.R. - 0 -
10. OK IVANIĆ GRAD - OK VIVERA GLINA 3:1 (25:19,25:13,24:26,25:8)
11. OK PLAVI ZMAJ - OK PETRINJA 3:0 (25:12,25:7,25:20)
12. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK III 1:3 (13:25,25:19,18:25,21:25)
4. kolo (6. studenog 2016., 7. studenog 2016.)
13. 0 - OK OLIMPIK III -
14. OK PETRINJA - HAOK MLADOST III 2:3 (25:19,19:25,23:25,25:20,8:15)
15. OK VIVERA GLINA - OK PLAVI ZMAJ 0:3 (9:25,15:25,19:25)
16. OK MLADOST D.R. - OK IVANIĆ GRAD 3:2 (25:20,25:20,24:26,20:25,18:16)
5. kolo (12. studenog 2016., 13. studenog 2016.)
17. OK IVANIĆ GRAD - 0 -
18. OK PLAVI ZMAJ - OK MLADOST D.R. 3:1 (25:6,24:26,25:10,25:14)
19. HAOK MLADOST III - OK VIVERA GLINA 3:0 (25:21,25:21,25:13)
20. OK OLIMPIK III - OK PETRINJA 2:3 (23:13,23:25,16:25,30:28,12:15)
6. kolo (19. studenog 2016., 20. studenog 2016.)
21. 0 - OK PETRINJA -
22. OK VIVERA GLINA - OK OLIMPIK III 0:3 (20:25,18:25,16:25)
23. OK MLADOST D.R. - HAOK MLADOST III 0:3 (20:25,21:25,22:25)
24. OK IVANIĆ GRAD - OK PLAVI ZMAJ 0:3 (18:25,15:25,18:25)
7. kolo (26. studenog 2016., 27. studenog 2016.)
25. OK PLAVI ZMAJ - 0 -
26. HAOK MLADOST III - OK IVANIĆ GRAD 3:1 (25:20,25:15,27:29,25:8)
27. OK OLIMPIK III - OK MLADOST D.R. 3:0 (25:19,25:14,25:16)
28. OK PETRINJA - OK VIVERA GLINA 3:0 (25:18,25:14,25:21)
8. kolo (3. prosinca 2016., 4. prosinca 2016.)
29. 0 - OK VIVERA GLINA -
30. OK PETRINJA - OK MLADOST D.R. 3:1 (25:15,25:18,16:25,25:15)
31. OK OLIMPIK III - OK IVANIĆ GRAD 3:0 (25:12,25:10,25:15)
32. HAOK MLADOST III - OK PLAVI ZMAJ 1:3 (14:25,19:25,25:22,15:25)
9. kolo (10. prosinca 2016., 11. prosinca 2016.)
33. HAOK MLADOST III - 0 -
34. OK PLAVI ZMAJ - OK OLIMPIK III 3:0 (25:12,25:14,25:18)
35. OK IVANIĆ GRAD - OK PETRINJA 1:3 (25:23,19:25,11:25,9:25)
36. OK MLADOST D.R. - OK VIVERA GLINA 3:1 (25:17,25:17,14:25,25:17)
10. kolo (17. prosinca 2016., 18. prosinca 2016.)
37. 0 - OK MLADOST D.R. -
38. OK VIVERA GLINA - OK IVANIĆ GRAD 0:3 (20:25,19:25,17:25)
39. OK PETRINJA - OK PLAVI ZMAJ 3:1 (25:20,19:25,25:14,25:16)
40. OK OLIMPIK III - HAOK MLADOST III 3:1 (25:18,25:11,24:26,25:21)
11. kolo (28. siječnja 2017., 29. siječnja 2017.)
41. OK OLIMPIK III - 0 -
42. HAOK MLADOST III - OK PETRINJA 2:3 (19:25,25:10,25:22,24:26,12:15)
43. OK PLAVI ZMAJ - OK VIVERA GLINA 3:0 (25:7,25:8,25:14)
44. OK IVANIĆ GRAD - OK MLADOST D.R. 2:3 (25:23,21:25,22:25,25:15,13:15)
12. kolo (4. veljače 2017., 5. veljače 2017.)
45. 0 - OK IVANIĆ GRAD -
46. OK MLADOST D.R. - OK PLAVI ZMAJ 1:3 (17:25,21:25,25:23,26:28)
47. OK VIVERA GLINA - HAOK MLADOST III 0:3 (16:25,24:26,17:25)
48. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III 3:0 (25:15,25:22,25:17)
13. kolo (11. veljače 2017., 12. veljače 2017.)
49. OK PETRINJA - 0 -
50. OK OLIMPIK III - OK VIVERA GLINA 3:2 (25:20,26:24,18:25,17:25,15:13)
51. HAOK MLADOST III - OK MLADOST D.R. 3:2 (25:20,22:25,24:26,25:22,15:8)
52. OK PLAVI ZMAJ - OK IVANIĆ GRAD 3:0 (25:11,25:12,25:18)
14. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
53. 0 - OK PLAVI ZMAJ -
54. OK IVANIĆ GRAD - HAOK MLADOST III 0:3 (15:25,14:25,23:25)
55. OK MLADOST D.R. - OK OLIMPIK III 3:0 (25:4,25:8,25:14)
56. OK VIVERA GLINA - OK PETRINJA 1:3 (25:18,8:25,21:25,18:25)
2A NOLC 1. - 4. MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK PLAVI ZMAJ 8 6 2 20 8 2.5000 659 525 1.2552 19
2. ŽOK BJELOVAR 8 6 2 20 11 1.8182 709 655 1.0824 17
3. ŽOK KAŠTEL 8 4 4 15 13 1.1538 593 603 0.9834 12
4. OK PETRINJA 8 0 8 1 24 0.0417 449 627 0.7161 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (25. veljače 2017., 25. veljače 2017.)
1. OK PLAVI ZMAJ - ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:15,25:13,25:14)
2. ŽOK BJELOVAR - OK PETRINJA 3:1 (24:26,25:14,25:18,25:22)
2. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
3. ŽOK KAŠTEL - OK PETRINJA 3:0 (25:20,25:14,25:14)
4. OK PLAVI ZMAJ - ŽOK BJELOVAR 3:1 (25:12,21:25,25:16,25:15)
3. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
5. ŽOK BJELOVAR - ŽOK KAŠTEL 1:3 (25:19,22:25,18:25,17:25)
6. OK PETRINJA - OK PLAVI ZMAJ 0:3 (20:25,19:25,24:26)
4. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
7. ŽOK KAŠTEL - OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:20,25:17,25:19)
8. OK PETRINJA - ŽOK BJELOVAR 0:3 (20:25,20:25,25:27)
5. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
9. OK PETRINJA - ŽOK KAŠTEL 0:3 (18:25,15:25,16:25)
10. ŽOK BJELOVAR - OK PLAVI ZMAJ 3:2 (18:25,29:27,23:25,25:21,15:13)
6. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
11. ŽOK KAŠTEL - ŽOK BJELOVAR 1:3 (22:25,25:17,12:25,22:25)
12. OK PLAVI ZMAJ - OK PETRINJA 3:0 (25:14,25:18,25:18)
7. kolo (8. travnja 2017., 9. travnja 2017.)
13. OK PLAVI ZMAJ - OK PETRINJA 3:0 (25:14,25:13,25:18)
14. ŽOK KAŠTEL - ŽOK BJELOVAR 1:3 (33:31,10:25,20:25,16:25)
8. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
15. OK PETRINJA - ŽOK BJELOVAR 0:3 (20:25,19:25,10:25)
16. OK PLAVI ZMAJ - ŽOK KAŠTEL 3:1 (25:10,20:25,25:16,25:21)
9. kolo (29. travnja 2017., 29. travnja 2017.)
17. ŽOK KAŠTEL - OK PETRINJA subota, 29. travnja 2017. u 15,00
18. ŽOK BJELOVAR - OK PLAVI ZMAJ subota, 29. travnja 2017. u 16,00
2A NOLC 5. - 8. MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST III 8 7 1 21 4 5.2500 625 445 1.4045 21
2. ŽOK IVANEC 8 5 3 16 9 1.7778 579 514 1.1265 15
3. OK ŠTRIGOVA 7 3 4 10 13 0.7692 488 532 0.9173 9
4. OK OLIMPIK III 7 0 7 0 21 0.0000 331 532 0.6222 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (25. veljače 2017., 26. veljače 2017.)
1. OK OLIMPIK III - OK ŠTRIGOVA 0:3 (25:27,24:26,27:29)
2. ŽOK IVANEC - HAOK MLADOST III 0:3 (23:25,12:25,10:25)
2. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
3. OK ŠTRIGOVA - HAOK MLADOST III 0:3 (19:25,11:25,22:25)
4. OK OLIMPIK III - ŽOK IVANEC 0:3 (14:25,11:25,15:25)
3. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
5. ŽOK IVANEC - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:21,25:12,25:23)
6. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK III 3:0 (25:16,25:8,25:19)
4. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
7. OK ŠTRIGOVA - OK OLIMPIK III 3:0 (25:11,25:13,25:13)
8. HAOK MLADOST III - ŽOK IVANEC 3:0 (25:20,27:25,25:19)
5. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
9. HAOK MLADOST III - OK ŠTRIGOVA 3:1 (25:14,25:17,22:25,30:28)
10. ŽOK IVANEC - OK OLIMPIK III 3:0 (25:21,25:12,25:23)
6. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
11. OK ŠTRIGOVA - ŽOK IVANEC 0:3 (20:25,20:25,14:25)
12. OK OLIMPIK III - HAOK MLADOST III 0:3 (12:25,17:25,14:25)
7. kolo (8. travnja 2017., 9. travnja 2017.)
13. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK III 3:0 (25:12,25:10,25:14)
14. ŽOK IVANEC - OK ŠTRIGOVA 1:3 (25:7,21:25,26:28,20:25)
8. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
15. OK OLIMPIK III - OK ŠTRIGOVA termin nije određen
16. HAOK MLADOST III - ŽOK IVANEC 0:3 (26:28,23:25,22:25)
9. kolo (29. travnja 2017., 30. travnja 2017.)
17. ŽOK IVANEC - OK OLIMPIK III subota, 29. travnja 2017. u 19,00
18. OK ŠTRIGOVA - HAOK MLADOST III subota, 29. travnja 2017. u 19,00
2A NOLC 9. - 13. MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MLADOST D.R. 6 6 0 18 7 2.5714 576 493 1.1684 16
2. OK IVANIĆ GRAD 7 5 2 17 8 2.1250 579 527 1.0987 15
3. OK DARUVAR 6 3 3 11 13 0.8462 497 521 0.9539 8
4. OK VIVERA GLINA 7 1 6 9 19 0.4737 583 641 0.9095 5
5. OK BRCKO 6 1 5 7 15 0.4667 440 493 0.8925 4
1. kolo (25. veljače 2017., 26. veljače 2017.)
1. OK MLADOST D.R. - 0 -
2. OK DARUVAR - OK VIVERA GLINA 3:2 (23:25,25:20,26:24,21:25,15:11)
3. OK BRCKO - OK IVANIĆ GRAD 0:3 (18:25,23:25,21:25)
2. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
4. 0 - OK BRCKO -
5. OK VIVERA GLINA - OK IVANIĆ GRAD 1:3 (23:25,25:20,22:25,24:26)
6. OK MLADOST D.R. - OK DARUVAR 3:0 (25:16,25:18,25:21)
3. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
7. OK DARUVAR - 0 -
8. OK IVANIĆ GRAD - OK MLADOST D.R. 1:3 (20:25,15:25,25:19,18:25)
9. OK BRCKO - OK VIVERA GLINA 3:0 (25:14,25:16,25:22)
4. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
10. 0 - OK VIVERA GLINA -
11. OK MLADOST D.R. - OK BRCKO 3:1 (25:20,25:15,23:25,25:16)
12. OK DARUVAR - OK IVANIĆ GRAD 0:3 (19:25,22:25,10:25)
5. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
13. OK IVANIĆ GRAD - 0 -
14. OK BRCKO - OK DARUVAR 2:3 (25:18,25:20,20:25,23:25,4:15)
15. OK VIVERA GLINA - OK MLADOST D.R. 2:3 (25:23,23:25,25:22,14:25,13:15)
6. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
16. 0 - OK MLADOST D.R. -
17. OK VIVERA GLINA - OK DARUVAR 0:3 (21:25,17:25,20:25)
18. OK IVANIĆ GRAD - OK BRCKO 3:0 (25:17,25:17,25:20)
7. kolo (8. travnja 2017., 9. ožujka 2017.)
19. OK BRCKO - 0 -
20. OK IVANIĆ GRAD - OK VIVERA GLINA 3:1 (24:26,25:21,25:18,25:19)
21. OK DARUVAR - OK MLADOST D.R. 2:3 (21:25,25:23,21:25,25:23,11:15)
8. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
22. 0 - OK DARUVAR -
23. OK MLADOST D.R. - OK IVANIĆ GRAD 3:1 (13:25,25:20,25:20,25:16)
24. OK VIVERA GLINA - OK BRCKO 3:1 (25:15,25:18,15:25,25:18)
9. kolo (29. travnja 2017., 30. travnja 2017.)
25. OK VIVERA GLINA - 0 -
26. OK BRCKO - OK MLADOST D.R. nedjelja, 30. travnja 2017. u 16,00
27. OK IVANIĆ GRAD - OK DARUVAR subota, 29. travnja 2017. u 15,00
10. kolo (7. svibnja 2017., 9. svibnja 2017.)
28. 0 - OK IVANIĆ GRAD -
29. OK DARUVAR - OK BRCKO termin nije određen
30. OK MLADOST D.R. - OK VIVERA GLINA termin nije određen
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Coca Cola Janaf INA Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Profozic Grad Zagreb
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 25. travnja 2017., 11,52