Hrvatski odbojkaški savez
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Grad Zagreb Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Petand Poliklinika Profozic
NATJECANJA  
 
Superliga - seniori (2010./2011.)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK MURSA - OSIJEK 18 17 1 53 13 4.0769 1571 1273 1.2341 50
2. OK VARAŽDIN 18 13 5 42 24 1.7500 1527 1408 1.0845 39
3. OK DARUVAR 18 12 6 44 27 1.6296 1602 1454 1.1018 38
4. OK SISAK 18 12 6 41 22 1.8636 1473 1323 1.1134 35
5. OKM CENTROMETAL 18 11 7 38 32 1.1875 1548 1571 0.9854 30
6. OK KARLOVAC 18 7 11 31 36 0.8611 1449 1494 0.9699 24
7. MOK ŠIBENIK 18 7 11 27 39 0.6923 1435 1508 0.9516 21
8. MOK RIJEKA 18 6 12 28 42 0.6667 1501 1561 0.9616 19
9. MOK ZAGREB 18 5 13 22 44 0.5000 1322 1556 0.8496 14
10. OK OPATIJA 18 0 18 7 54 0.1296 1217 1497 0.8130 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (9. listopada 2010., 10. listopada 2010.)
1. OK DARUVAR - MOK ŠIBENIK 3:0 (25:19,25:16,25:18)
2. MOK RIJEKA - OK OPATIJA 3:0 (25:20,25:23,25:16)
3. OKM CENTROMETAL - OK SISAK 3:0 (25:21,25:21,25:21)
4. OK VARAŽDIN - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (22:25,16:25,22:25)
5. MOK ZAGREB - OK KARLOVAC 0:3 (19:25,14:25,21:25)
2. kolo (16. listopada 2010., 17. listopada 2010.)
6. MOK ŠIBENIK - OK KARLOVAC 3:1 (25:20,22:25,25:16,25:21)
7. MOK MURSA - OSIJEK - MOK ZAGREB 3:0 (25:13,25:9,25:14)
8. OK SISAK - OK VARAŽDIN 1:3 (19:25,24:26,25:19,31:33)
9. OK OPATIJA - OKM CENTROMETAL 0:3 (22:25,24:26,21:25)
10. OK DARUVAR - MOK RIJEKA 3:1 (21:25,25:23,25:23,25:18)
3. kolo (23. listopada 2010., 24. listopada 2010.)
11. MOK RIJEKA - MOK ŠIBENIK 2:3 (25:21,25:12,26:28,20:25,9:15)
12. OKM CENTROMETAL - OK DARUVAR 3:2 (25:22,30:28,15:25,24:26,15:7)
13. OK VARAŽDIN - OK OPATIJA 3:0 (25:19,25:13,25:20)
14. MOK ZAGREB - OK SISAK 0:3 (18:25,15:25,21:25)
15. OK KARLOVAC - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (23:25,19:25,24:26)
4. kolo (30. listopada 2010., 31. listopada 2010.)
16. MOK ŠIBENIK - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (18:25,18:25,26:24,16:25)
17. OK SISAK - OK KARLOVAC 0:3 (19:25,16:25,23:25)
18. OK OPATIJA - MOK ZAGREB 1:3 (15:25,25:23,24:26,23:25)
19. OK DARUVAR - OK VARAŽDIN 1:3 (17:25,25:21,23:25,13:25)
20. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL 3:2 (19:25,25:22,19:25,28:26,15:13)
5. kolo (6. studenog 2010., 7. studenog 2010.)
21. OKM CENTROMETAL - MOK ŠIBENIK 3:1 (16:25,25:23,27:25,25:21)
22. OK VARAŽDIN - MOK RIJEKA 3:0 (25:20,25:13,25:19)
23. MOK ZAGREB - OK DARUVAR 2:3 (30:28,12:25,17:25,26:24,10:15)
24. OK KARLOVAC - OK OPATIJA 3:0 (25:17,25:19,25:21)
25. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK 3:1 (26:24,18:25,25:22,25:22)
6. kolo (13. studenog 2010., 14. studenog 2010.)
26. MOK ŠIBENIK - OK SISAK 0:3 (18:25,21:25,32:34)
27. OK OPATIJA - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (23:25,25:23,13:25,23:25)
28. OK DARUVAR - OK KARLOVAC 3:1 (25:21,19:25,25:14,25:19)
29. MOK RIJEKA - MOK ZAGREB 3:1 (25:15,25:19,26:28,25:21)
30. OKM CENTROMETAL - OK VARAŽDIN 1:3 (23:25,26:24,16:25,16:25)
7. kolo (20. studenog 2010., 21. studenog 2010.)
31. OK VARAŽDIN - MOK ŠIBENIK 3:0 (25:21,25:22,25:16)
32. MOK ZAGREB - OKM CENTROMETAL 1:3 (21:25,30:32,25:20,22:25)
33. OK KARLOVAC - MOK RIJEKA 3:0 (25:21,25:20,25:22)
34. MOK MURSA - OSIJEK - OK DARUVAR 3:2 (25:19,25:27,25:16,20:25,15:8)
35. OK SISAK - OK OPATIJA 3:0 (25:19,25:19,25:23)
8. kolo (27. studenog 2010., 28. studenog 2010.)
36. MOK ŠIBENIK - OK OPATIJA 3:1 (25:21,25:19,19:25,25:21)
37. OK DARUVAR - OK SISAK 3:1 (25:23,25:20,18:25,25:23)
38. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (25:18,22:25,25:19,14:25,12:15)
39. OKM CENTROMETAL - OK KARLOVAC 3:2 (21:25,16:25,25:23,25:17,15:7)
40. OK VARAŽDIN - MOK ZAGREB 3:0 (25:14,25:19,25:15)
9. kolo (4. prosinca 2010., 5. prosinca 2010.)
41. MOK ZAGREB - MOK ŠIBENIK 1:3 (17:25,29:27,23:25,21:25)
42. OK KARLOVAC - OK VARAŽDIN 1:3 (25:16,21:25,13:25,23:25)
43. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:22,25:23,25:14)
44. OK SISAK - MOK RIJEKA 3:2 (25:15,20:25,19:25,27:25,15:12)
45. OK OPATIJA - OK DARUVAR 1:3 (25:21,23:25,14:25,23:25)
10. kolo (22. siječnja 2011., 23. siječnja 2011.)
46. MOK ŠIBENIK - OK DARUVAR 0:3 (20:25,11:25,23:25)
47. OK OPATIJA - MOK RIJEKA 1:3 (19:25,16:25,25:23,19:25)
48. OK SISAK - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:11,27:25,25:16)
49. MOK MURSA - OSIJEK - OK VARAŽDIN 3:0 (25:20,25:22,26:24)
50. OK KARLOVAC - MOK ZAGREB 2:3 (21:25,25:21,22:25,25:13,13:15)
11. kolo (29. siječnja 2011., 30. siječnja 2011.)
51. OK KARLOVAC - MOK ŠIBENIK 3:1 (23:25,25:21,25:23,25:11)
52. MOK ZAGREB - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (25:21,12:25,20:25,15:25)
53. OK VARAŽDIN - OK SISAK 3:2 (24:26,26:19,25:15,18:25,15:12)
54. OKM CENTROMETAL - OK OPATIJA 3:0 (25:19,25:22,25:19)
55. MOK RIJEKA - OK DARUVAR 1:3 (25:16,17:25,16:25,22:25)
12. kolo (5. veljače 2011., 6. veljače 2011.)
56. MOK ŠIBENIK - MOK RIJEKA 3:0 (25:11,25:22,25:15)
57. OK DARUVAR - OKM CENTROMETAL 2:3 (19:25,25:14,19:25,25:13,12:15)
58. OK OPATIJA - OK VARAŽDIN 0:3 (20:25,23:25,23:25)
59. OK SISAK - MOK ZAGREB 3:0 (25:23,25:19,25:21)
60. MOK MURSA - OSIJEK - OK KARLOVAC 3:0 (25:12,25:21,25:19)
13. kolo (12. veljače 2011., 13. veljače 2011.)
61. MOK MURSA - OSIJEK - MOK ŠIBENIK 3:0 (25:15,25:18,25:18)
62. OK KARLOVAC - OK SISAK 0:3 (25:27,22:25,9:25)
63. MOK ZAGREB - OK OPATIJA 3:0 (25:18,25:19,25:15)
64. OK VARAŽDIN - OK DARUVAR 1:3 (22:25,25:17,8:25,14:25)
65. OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA 3:0 (25:22,25:21,27:25)
14. kolo (19. veljače 2011., 20. veljače 2011.)
66. MOK ŠIBENIK - OKM CENTROMETAL 3:1 (20:25,25:20,25:22,28:26)
67. MOK RIJEKA - OK VARAŽDIN 3:2 (29:27,21:25,22:25,25:23,15:6)
68. OK DARUVAR - MOK ZAGREB 3:0 (25:13,25:17,26:24)
69. OK OPATIJA - OK KARLOVAC 1:3 (19:25,22:25,25:13,22:25)
70. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (25:23,25:16,22:25,16:25,15:10)
15. kolo (26. veljače 2011., 27. veljače 2011.)
71. OK SISAK - MOK ŠIBENIK 3:0 (25:12,25:23,25:17)
72. MOK MURSA - OSIJEK - OK OPATIJA 3:0 (25:10,25:16,25:15)
73. OK KARLOVAC - OK DARUVAR 0:3 (18:25,14:25,15:25)
74. MOK ZAGREB - MOK RIJEKA 0:3 (13:25,15:25,20:25)
75. OK VARAŽDIN - OKM CENTROMETAL 3:1 (22:25,25:17,25:19,25:22)
16. kolo (5. ožujka 2011., 6. ožujka 2011.)
76. MOK ŠIBENIK - OK VARAŽDIN 1:3 (25:18,26:28,18:25,25:27)
77. OKM CENTROMETAL - MOK ZAGREB 3:1 (23:25,25:16,25:20,25:22)
78. MOK RIJEKA - OK KARLOVAC 1:3 (31:29,23:25,23:25,21:25)
79. OK DARUVAR - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (21:25,25:23,18:25,22:25)
80. OK OPATIJA - OK SISAK 0:3 (20:25,16:25,17:25)
17. kolo (12. ožujka 2011., 13. ožujka 2011.)
81. OK OPATIJA - MOK ŠIBENIK 0:3 (23:25,19:25,20:25)
82. OK SISAK - OK DARUVAR 3:0 (25:19,25:20,25:18)
83. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 3:1 (23:25,25:12,25:17,25:22)
84. OK KARLOVAC - OKM CENTROMETAL 2:3 (25:19,15:25,25:23,22:25,19:21)
85. MOK ZAGREB - OK VARAŽDIN 3:0 (25:20,25:18,26:24)
18. kolo (19. ožujka 2011., 20. ožujka 2011.)
86. MOK ŠIBENIK - MOK ZAGREB 2:3 (25:13,25:16,24:26,20:25,13:15)
87. OK VARAŽDIN - OK KARLOVAC 3:1 (25:23,22:25,25:17,25:21)
88. OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (23:25,22:25,12:25)
89. MOK RIJEKA - OK SISAK 0:3 (19:25,19:25,17:25)
90. OK DARUVAR - OK OPATIJA 3:1 (23:25,25:19,25:19,25:15)
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA I PLASMAN
Gala - dodir pobjede
1. kolo
  1. utakmica (26. ožujka 2011., 27. ožujka 2011.)
91. OK MLADOST MARINA KAŠTELA - OK KARLOVAC 3:0 (25:16,25:12,25:17)
92. HAOK MLADOST - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:19,25:16,25:14)
93. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK 3:1 (22:25,25:20,25:23,25:19)
94. OK VARAŽDIN - OK DARUVAR 0:3 (14:25,22:25,20:25)
  2. utakmica (30. ožujka 2011.)
95. OK KARLOVAC - OK MLADOST MARINA KAŠTELA 0:3 (15:25,16:25,13:25)
96. OKM CENTROMETAL - HAOK MLADOST 1:3 (13:25,27:25,23:25,14:25)
97. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (23:25,25:18,13:25,26:28)
98. OK DARUVAR - OK VARAŽDIN 3:2 (25:20,24:26,25:11,19:25,15:8)
2. kolo
  1. utakmica (6. travnja 2011.)
103. OK MLADOST MARINA KAŠTELA - OK DARUVAR 3:1 (25:17,25:15,25:27,25:17)
104. HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:15,25:15,25:17)
105. OK VARAŽDIN - OK KARLOVAC 2:3 (20:25,25:22,25:22,21:25,13:15)
106. OK SISAK - OKM CENTROMETAL 3:1 (25:16,28:26,23:25,25:19)
  2. utakmica (9. travnja 2011., 10. travnja 2011.)
107. OK DARUVAR - OK MLADOST MARINA KAŠTELA 0:3 (23:25,20:25,21:25)
108. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 0:3 (20:25,15:25,13:25)
109. OK KARLOVAC - OK VARAŽDIN 3:0 (25:18,25:19,25:17)
110. OKM CENTROMETAL - OK SISAK 0:3 (20:25,17:25,18:25)
ZA SEDMO MJESTO
  1. utakmica (16. travnja 2011., 17. travnja 2011.)
115. OKM CENTROMETAL - OK VARAŽDIN 2:3 (22:25,25:22,25:18,14:25,12:15)
  2. utakmica (20. travnja 2011.)
119. OK VARAŽDIN - OKM CENTROMETAL 2:3 (29:31,25:15,25:21,25:27,6:15)
  3. utakmica (23. travnja 2011., 24. travnja 2011.)
123. OKM CENTROMETAL - OK VARAŽDIN 2:3 (23:25,25:15,25:20,24:26,6:15)
ZA PETO MJESTO
  1. utakmica (16. travnja 2011., 17. travnja 2011.)
116. OK KARLOVAC - OK SISAK 0:3 (21:25,12:25,19:25)
  2. utakmica (20. travnja 2011.)
120. OK SISAK - OK KARLOVAC 3:0 (25:10,25:18,26:24)
ZA TREĆE MJESTO
  1. utakmica (16. travnja 2011., 17. travnja 2011.)
117. MOK MURSA - OSIJEK - OK DARUVAR 0:3 (21:25,23:25,19:25)
  2. utakmica (20. travnja 2011.)
121. OK DARUVAR - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (16:25,20:25,25:21,23:25)
  3. utakmica (23. travnja 2011., 24. travnja 2011.)
125. MOK MURSA - OSIJEK - OK DARUVAR 1:3 (25:15,21:25,22:25,14:25)
FINALE
  1. utakmica (16. travnja 2011., 17. travnja 2011.)
118. OK MLADOST MARINA KAŠTELA - HAOK MLADOST 3:1 (22:25,25:23,25:23,25:21)
  2. utakmica (20. travnja 2011.)
122. HAOK MLADOST - OK MLADOST MARINA KAŠTELA 3:1 (25:17,25:17,23:25,29:27)
  3. utakmica (23. travnja 2011., 24. travnja 2011.)
126. OK MLADOST MARINA KAŠTELA - HAOK MLADOST 1:3 (15:25,17:25,25:20,17:25)
  4. utakmica (27. travnja 2011.)
127. HAOK MLADOST - OK MLADOST MARINA KAŠTELA 3:2 (25:21,16:25,25:14,25:27,15:7)
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK MLADOST
2. OK MLADOST MARINA KAŠTELA
3. OK DARUVAR
4. MOK MURSA - OSIJEK
5. OK SISAK
6. OK KARLOVAC
7. OK VARAŽDIN
8. OKM CENTROMETAL
9. MOK ŠIBENIK
10. MOK RIJEKA
11. MOK ZAGREB
12. OK OPATIJA
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Grad Zagreb Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Petand Poliklinika Profozic
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 22. listopada 2014., 15,37