Hrvatski odbojkaški savez
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvou odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Grad Zagreb Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Petand Poliklinika Profozic
NATJECANJA  
 
1. A liga - seniorke (2011./2012.)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK SPLIT 1700 24 22 2 70 8 8.7500 1890 1296 1.4583 67
2. HAOK MLADOST 24 19 5 63 25 2.5200 2051 1718 1.1938 56
3. OK PULA 24 19 5 59 30 1.9667 1998 1702 1.1739 54
4. OK MARINA KAŠTELA 24 18 6 60 32 1.8750 2102 1915 1.0977 52
5. ŽOK AZENA VELIKA GORICA 24 15 9 55 34 1.6176 2026 1736 1.1671 46
6. OK POREČ 24 14 10 50 43 1.1628 2093 1985 1.0544 39
7. OK KAŠTELA DC 24 12 12 51 47 1.0851 2066 2012 1.0268 39
8. ŽOK VIBROBETON 24 11 13 43 46 0.9348 1870 1905 0.9816 35
9. OK KOSTRENA 24 10 14 37 53 0.6981 1868 2005 0.9317 26
10. OK ZAGREB 24 7 17 33 57 0.5789 1838 2046 0.8983 23
11. OK GROBNIČAN 24 5 19 25 62 0.4032 1720 2006 0.8574 16
12. ŽOK OSIJEK 24 4 20 25 62 0.4032 1731 2002 0.8646 15
13. ŽOK MARSONIA 24 0 24 0 72 0.0000 875 1800 0.4861 -1
Gala - dodir pobjede
1. kolo (8. listopada 2011., 9. listopada 2011.)
1. OK PULA - ŽOK SPLIT 1700 0:3 (14:25,19:25,15:25)
2. OK ZAGREB - OK KAŠTELA DC 3:2 (25:21,25:22,19:25,16:25,15:13)
3. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK VIBROBETON 3:0 (25:18,25:16,25:14)
4. 0 - ŽOK MARSONIA -
5. ŽOK OSIJEK - OK KOSTRENA 3:1 (25:16,30:28,25:27,25:22)
6. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - HAOK MLADOST 3:2 (25:21,22:25,25:19,17:25,15:13)
7. OK GROBNIČAN - OK POREČ 1:3 (25:23,22:25,19:25,22:25)
2. kolo (15. listopada 2011., 16. listopada 2011.)
8. ŽOK SPLIT 1700 - OK POREČ 3:0 (25:20,25:23,25:17)
9. HAOK MLADOST - OK GROBNIČAN 3:0 (25:20,25:18,25:21)
10. OK KOSTRENA - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:1 (25:22,25:19,12:25,26:24)
11. ŽOK MARSONIA - ŽOK OSIJEK 0:3 (15:25,14:25,20:25)
12. ŽOK VIBROBETON - 0 -
13. OK KAŠTELA DC - OK MARINA KAŠTELA 1:3 (21:25,28:26,25:27,21:25)
14. OK PULA - OK ZAGREB 3:1 (25:19,28:30,25:16,25:21)
3. kolo (22. listopada 2011., 23. listopada 2011.)
15. OK ZAGREB - ŽOK SPLIT 1700 0:3 (20:25,20:25,24:26)
16. OK MARINA KAŠTELA - OK PULA 1:3 (25:23,25:27,17:25,12:25)
17. 0 - OK KAŠTELA DC -
18. ŽOK OSIJEK - ŽOK VIBROBETON 0:3 (19:25,25:27,21:25)
19. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - ŽOK MARSONIA 3:0 (25:11,25:11,25:14)
20. OK GROBNIČAN - OK KOSTRENA 2:3 (23:25,27:25,24:26,27:25,13:15)
21. OK POREČ - HAOK MLADOST 3:1 (25:21,25:22,19:25,25:19)
4. kolo (29. listopada 2011., 30. listopada 2011.)
22. ŽOK SPLIT 1700 - HAOK MLADOST 2:3 (23:25,24:26,25:13,25:16,13:15)
23. OK KOSTRENA - OK POREČ 3:0 (25:21,25:21,25:15)
24. ŽOK MARSONIA - OK GROBNIČAN 0:3 (14:25,19:25,21:25)
25. ŽOK VIBROBETON - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 0:3 (23:25,11:25,20:25)
26. OK KAŠTELA DC - ŽOK OSIJEK 3:1 (25:12,25:23,20:25,25:15)
27. OK PULA - 0 -
28. OK ZAGREB - OK MARINA KAŠTELA 2:3 (25:22,21:25,25:19,18:25,13:15)
5. kolo (5. studenog 2011., 6. studenog 2011.)
29. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK SPLIT 1700 0:3 (17:25,20:25,14:25)
30. 0 - OK ZAGREB -
31. ŽOK OSIJEK - OK PULA 1:3 (22:25,25:19,14:25,22:25)
32. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - OK KAŠTELA DC 3:2 (21:25,14:25,25:14,25:19,15:13)
33. OK GROBNIČAN - ŽOK VIBROBETON 0:3 (19:25,16:25,26:28)
34. OK POREČ - ŽOK MARSONIA 3:0 (25:16,25:14,25:19)
35. HAOK MLADOST - OK KOSTRENA 3:0 (25:20,25:22,25:12)
6. kolo (12. studenog 2011., 13. studenog 2011.)
36. ŽOK SPLIT 1700 - OK KOSTRENA 3:0 (25:19,25:19,25:17)
37. ŽOK MARSONIA - HAOK MLADOST 0:3 (9:25,15:25,19:25)
38. ŽOK VIBROBETON - OK POREČ 3:2 (20:25,19:25,25:21,25:21,15:12)
39. OK KAŠTELA DC - OK GROBNIČAN 3:0 (25:19,25:13,25:19)
40. OK PULA - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:1 (26:24,19:25,25:23,25:19)
41. OK ZAGREB - ŽOK OSIJEK 3:0 (25:23,25:20,25:12)
42. OK MARINA KAŠTELA - 0 -
7. kolo (19. studenog 2011., 20. studenog 2011.)
43. 0 - ŽOK SPLIT 1700 -
44. ŽOK OSIJEK - OK MARINA KAŠTELA 1:3 (20:25,25:18,23:25,21:25)
45. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - OK ZAGREB 3:1 (25:20,22:25,29:27,25:20)
46. OK GROBNIČAN - OK PULA 0:3 (18:25,13:25,20:25)
47. OK POREČ - OK KAŠTELA DC 3:2 (25:23,23:25,25:15,17:25,15:13)
48. HAOK MLADOST - ŽOK VIBROBETON 3:0 (26:24,26:24,25:17)
49. OK KOSTRENA - ŽOK MARSONIA 3:0 (25:14,25:8,25:13)
8. kolo (26. studenog 2011., 27. studenog 2011.)
50. ŽOK SPLIT 1700 - ŽOK MARSONIA 3:0 (25:15,25:9,25:6)
51. ŽOK VIBROBETON - OK KOSTRENA 2:3 (23:25,26:24,27:25,9:25,8:15)
52. OK KAŠTELA DC - HAOK MLADOST 3:2 (25:19,19:25,25:23,16:25,15:7)
53. OK PULA - OK POREČ 3:1 (25:18,25:18,22:25,25:23)
54. OK ZAGREB - OK GROBNIČAN 3:1 (25:22,25:17,24:26,25:18)
55. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 1:3 (14:25,16:25,25:22,15:25)
56. 0 - ŽOK OSIJEK -
9. kolo (3. prosinca 2011., 4. prosinca 2011.)
57. ŽOK OSIJEK - ŽOK SPLIT 1700 0:3 (19:25,11:25,19:25)
58. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - 0 -
59. OK GROBNIČAN - OK MARINA KAŠTELA 1:3 (14:25,25:23,22:25,14:25)
60. OK POREČ - OK ZAGREB 1:3 (25:16,20:25,20:25,25:27)
61. HAOK MLADOST - OK PULA 3:0 (25:21,25:15,25:21)
62. OK KOSTRENA - OK KAŠTELA DC 1:3 (22:25,17:25,25:22,23:25)
63. ŽOK MARSONIA - ŽOK VIBROBETON 0:3 (10:25,22:25,19:25)
10. kolo (10. prosinca 2011., 11. prosinca 2011.)
64. ŽOK SPLIT 1700 - ŽOK VIBROBETON 3:0 (25:13,25:14,25:15)
65. OK KAŠTELA DC - ŽOK MARSONIA 3:0 (25:14,25:17,25:12)
66. OK PULA - OK KOSTRENA 3:0 (25:15,25:21,25:12)
67. OK ZAGREB - HAOK MLADOST 0:3 (23:25,16:25,17:25)
68. OK MARINA KAŠTELA - OK POREČ 3:1 (25:18,24:26,25:17,25:17)
69. 0 - OK GROBNIČAN -
70. ŽOK OSIJEK - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 1:3 (16:25,16:25,25:22,18:25)
11. kolo (17. prosinca 2011., 18. prosinca 2011.)
71. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - ŽOK SPLIT 1700 0:3 (19:25,21:25,12:25)
72. OK GROBNIČAN - ŽOK OSIJEK 1:3 (25:10,23:25,20:25,20:25)
73. OK POREČ - 0 -
74. HAOK MLADOST - OK MARINA KAŠTELA 1:3 (18:25,25:20,22:25,25:27)
75. OK KOSTRENA - OK ZAGREB 3:0 (28:26,25:17,27:25)
76. ŽOK MARSONIA - OK PULA 0:3 (bez borbe)
77. OK KAŠTELA DC - ŽOK VIBROBETON 3:2 (27:29,25:15,25:17,17:25,15:13)
12. kolo (14. siječnja 2012., 15. siječnja 2012.)
78. ŽOK SPLIT 1700 - OK KAŠTELA DC 3:0 (25:18,25:19,25:20)
79. OK PULA - ŽOK VIBROBETON 3:2 (21:25,25:23,14:25,25:13,15:11)
80. OK ZAGREB - ŽOK MARSONIA 3:0 (25:14,25:15,25:23)
81. OK MARINA KAŠTELA - OK KOSTRENA 3:1 (25:18,25:19,21:25,25:21)
82. 0 - HAOK MLADOST -
83. ŽOK OSIJEK - OK POREČ 0:3 (16:25,13:25,22:25)
84. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - OK GROBNIČAN 3:0 (25:12,25:19,25:17)
13. kolo (18. siječnja 2012.)
85. OK GROBNIČAN - ŽOK SPLIT 1700 0:3 (14:25,11:25,9:25)
86. OK POREČ - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:2 (25:20,30:28,21:25,26:28,15:8)
87. HAOK MLADOST - ŽOK OSIJEK 3:1 (28:30,25:17,25:9,25:16)
88. OK KOSTRENA - 0 -
89. ŽOK MARSONIA - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (15:25,11:25,19:25)
90. ŽOK VIBROBETON - OK ZAGREB 3:1 (22:25,26:24,25:14,25:20)
91. OK KAŠTELA DC - OK PULA 2:3 (25:19,25:20,10:25,17:25,9:15)
14. kolo (21. siječnja 2012., 22. siječnja 2012.)
92. ŽOK SPLIT 1700 - OK PULA 3:0 (25:23,25:18,25:15)
93. OK KAŠTELA DC - OK ZAGREB 3:2 (23:25,25:17,22:25,25:23,15:8)
94. ŽOK VIBROBETON - OK MARINA KAŠTELA 3:1 (25:12,25:23,16:25,25:21)
95. ŽOK MARSONIA - 0 -
96. OK KOSTRENA - ŽOK OSIJEK 3:2 (25:23,25:22,14:25,22:25,15:13)
97. HAOK MLADOST - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:1 (21:25,25:17,25:18,25:22)
98. OK POREČ - OK GROBNIČAN 3:0 (25:19,25:15,25:11)
15. kolo (28. siječnja 2012., 29. siječnja 2012.)
99. OK POREČ - ŽOK SPLIT 1700 0:3 (21:25,24:26,14:25)
100. OK GROBNIČAN - HAOK MLADOST 0:3 (18:25,19:25,19:25)
101. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - OK KOSTRENA 3:0 (25:15,25:15,25:12)
102. ŽOK OSIJEK - ŽOK MARSONIA 3:0 (25:11,25:15,25:10)
103. 0 - ŽOK VIBROBETON -
104. OK MARINA KAŠTELA - OK KAŠTELA DC 3:0 (25:14,25:18,25:12)
105. OK ZAGREB - OK PULA 0:3 (15:25,18:25,22:25)
16. kolo (4. veljače 2012., 5. veljače 2012.)
106. ŽOK SPLIT 1700 - OK ZAGREB 3:0 (25:20,25:12,25:14)
107. OK PULA - OK MARINA KAŠTELA 3:1 (25:21,25:20,23:25,25:20)
108. OK KAŠTELA DC - 0 -
109. ŽOK VIBROBETON - ŽOK OSIJEK 3:0 (25:22,25:18,25:23)
110. ŽOK MARSONIA - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 0:3 (6:25,7:25,18:25)
111. OK KOSTRENA - OK GROBNIČAN 3:2 (22:25,21:25,30:28,25:16,15:13)
112. HAOK MLADOST - OK POREČ 3:1 (20:25,25:19,25:18,25:16)
17. kolo (8. veljače 2012.)
113. HAOK MLADOST - ŽOK SPLIT 1700 0:3 (25:27,19:25,23:25)
114. OK POREČ - OK KOSTRENA 3:1 (26:24,25:23,23:25,25:16)
115. OK GROBNIČAN - ŽOK MARSONIA 3:0 (25:11,25:12,25:9)
116. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - ŽOK VIBROBETON 3:0 (25:11,25:16,28:26)
117. ŽOK OSIJEK - OK KAŠTELA DC 2:3 (25:16,20:25,26:24,23:25,12:15)
118. 0 - OK PULA -
119. OK MARINA KAŠTELA - OK ZAGREB 3:0 (25:12,25:17,25:21)
18. kolo (11. veljače 2012., 12. veljače 2012.)
120. ŽOK SPLIT 1700 - OK MARINA KAŠTELA 2:3 (19:25,17:25,25:22,25:17,9:15)
121. OK ZAGREB - 0 -
122. OK PULA - ŽOK OSIJEK 3:0 (25:14,25:12,25:13)
123. OK KAŠTELA DC - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:0 (25:21,25:21,25:13)
124. ŽOK VIBROBETON - OK GROBNIČAN 3:2 (17:25,29:31,25:17,25:16,15:13)
125. ŽOK MARSONIA - OK POREČ 0:3 (16:25,8:25,8:25)
126. OK KOSTRENA - HAOK MLADOST 0:3 (15:25,20:25,16:25)
19. kolo (18. veljače 2012., 19. veljače 2012.)
127. OK KOSTRENA - ŽOK SPLIT 1700 0:3 (15:25,17:25,7:25)
128. HAOK MLADOST - ŽOK MARSONIA 3:0 (25:8,25:11,25:13)
129. OK POREČ - ŽOK VIBROBETON 3:1 (25:18,25:14,24:26,25:20)
130. OK GROBNIČAN - OK KAŠTELA DC 3:2 (20:25,25:23,16:25,25:19,15:13)
131. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - OK PULA 3:0 (25:19,25:16,25:21)
132. ŽOK OSIJEK - OK ZAGREB 2:3 (20:25,25:13,26:24,23:25,11:15)
133. 0 - OK MARINA KAŠTELA -
20. kolo (25. veljače 2012., 26. veljače 2012.)
134. ŽOK SPLIT 1700 - 0 -
135. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK OSIJEK 3:0 (25:17,25:20,25:23)
136. OK ZAGREB - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 0:3 (5:25,19:25,16:25)
137. OK PULA - OK GROBNIČAN 3:0 (25:14,25:13,25:22)
138. OK KAŠTELA DC - OK POREČ 2:3 (19:25,19:25,25:17,25:23,8:15)
139. ŽOK VIBROBETON - HAOK MLADOST 0:3 (24:26,15:25,17:25)
140. ŽOK MARSONIA - OK KOSTRENA 0:3 (9:25,14:25,4:25)
21. kolo (29. veljače 2012.)
141. ŽOK MARSONIA - ŽOK SPLIT 1700 0:3 (4:25,6:25,15:25)
142. OK KOSTRENA - ŽOK VIBROBETON 1:3 (17:25,19:25,25:23,23:25)
143. HAOK MLADOST - OK KAŠTELA DC 3:0 (25:20,25:18,25:12)
144. OK POREČ - OK PULA 1:3 (19:25,21:25,25:20,21:25)
145. OK GROBNIČAN - OK ZAGREB 3:2 (24:26,25:22,25:15,25:27,16:14)
146. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - OK MARINA KAŠTELA 1:3 (25:27,25:15,20:25,23:25)
147. ŽOK OSIJEK - 0 -
22. kolo (3. ožujka 2012., 4. siječnja 2012.)
148. ŽOK SPLIT 1700 - ŽOK OSIJEK 3:0 (25:21,25:14,25:10)
149. 0 - ŽOK AZENA VELIKA GORICA -
150. OK MARINA KAŠTELA - OK GROBNIČAN 3:0 (25:21,25:23,25:23)
151. OK ZAGREB - OK POREČ 1:3 (22:25,31:29,19:25,16:25)
152. OK PULA - HAOK MLADOST 2:3 (17:25,25:16,20:25,25:20,13:15)
153. OK KAŠTELA DC - OK KOSTRENA 3:0 (25:12,25:12,25:21)
154. ŽOK VIBROBETON - ŽOK MARSONIA 3:0 (25:8,25:11,25:7)
23. kolo (10. ožujka 2012., 11. ožujka 2012.)
155. ŽOK VIBROBETON - ŽOK SPLIT 1700 0:3 (15:25,20:25,8:25)
156. ŽOK MARSONIA - OK KAŠTELA DC 0:3 (12:25,18:25,17:25)
157. OK KOSTRENA - OK PULA 0:3 (17:25,20:25,15:25)
158. HAOK MLADOST - OK ZAGREB 3:0 (25:15,25:15,25:13)
159. OK POREČ - OK MARINA KAŠTELA 1:3 (20:25,14:25,27:25,28:30)
160. OK GROBNIČAN - 0 -
161. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - ŽOK OSIJEK 3:0 (25:13,25:10,25:12)
24. kolo (17. ožujka 2012., 18. ožujka 2012.)
162. ŽOK SPLIT 1700 - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:2 (25:23,16:25,25:27,25:12,15:7)
163. ŽOK OSIJEK - OK GROBNIČAN 1:3 (19:25,22:25,25:20,22:25)
164. 0 - OK POREČ -
165. OK MARINA KAŠTELA - HAOK MLADOST 2:3 (25:23,25:23,18:25,25:27,12:15)
166. OK ZAGREB - OK KOSTRENA 2:3 (16:25,20:25,25:16,25:22,13:15)
167. OK PULA - ŽOK MARSONIA 3:0 (25:7,25:12,25:16)
168. ŽOK VIBROBETON - OK KAŠTELA DC 1:3 (16:25,20:25,25:22,23:25)
25. kolo (21. ožujka 2012.)
169. OK KAŠTELA DC - ŽOK SPLIT 1700 0:3 (11:25,22:25,16:25)
170. ŽOK VIBROBETON - OK PULA 2:3 (25:9,20:25,25:16,22:25,9:15)
171. ŽOK MARSONIA - OK ZAGREB 0:3 (7:25,19:25,8:25)
172. OK KOSTRENA - OK MARINA KAŠTELA 2:3 (21:25,25:23,25:21,26:28,10:15)
173. HAOK MLADOST - 0 -
174. OK POREČ - ŽOK OSIJEK 3:0 (25:23,25:14,25:14)
175. OK GROBNIČAN - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 0:3 (22:25,12:25,15:25)
26. kolo (24. ožujka 2011., 25. ožujka 2011.)
176. ŽOK SPLIT 1700 - OK GROBNIČAN 3:0 (25:15,25:6,25:11)
177. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - OK POREČ 2:3 (25:23,21:25,25:23,23:25,14:16)
178. ŽOK OSIJEK - HAOK MLADOST 1:3 (10:25,22:25,26:24,19:25)
179. 0 - OK KOSTRENA -
180. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK MARSONIA 3:0 (25:10,25:11,25:10)
181. OK ZAGREB - ŽOK VIBROBETON 0:3 (8:25,20:25,17:25)
182. OK PULA - OK KAŠTELA DC 3:2 (25:22,21:25,19:25,25:18,15:3)
DOIGRAVANJE
Gala - dodir pobjede
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (27. ožujka 2012.)
183. HAOK RIJEKA CO - OK POREČ 3:0 (25:20,25:16,25:17)
184. ŽOK VUKOVAR - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:2 (21:25,25:14,23:25,25:22,15:11)
185. ŽOK SPLIT 1700 - OK MARINA KAŠTELA 3:1 (25:21,21:25,25:20,25:12)
186. HAOK MLADOST - OK PULA 2:3 (23:25,24:26,25:20,25:22,15:17)
  2. utakmica (30. ožujka 2012.)
187. OK POREČ - HAOK RIJEKA CO 1:3 (25:27,25:20,21:25,20:25)
188. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - ŽOK VUKOVAR 3:2 (21:25,25:22,26:24,18:25,15:8)
189. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK SPLIT 1700 0:3 (19:25,17:25,23:25)
190. OK PULA - HAOK MLADOST 3:0 (25:23,25:23,25:22)
  3. utakmica (1. travnja 2012.)
192. ŽOK VUKOVAR - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 2:3 (22:25,19:25,25:23,25:22,14:16)
POLUFINALE
  1. utakmica (17. travnja 2012.)
195. HAOK RIJEKA CO - OK PULA 3:0 (25:22,25:13,25:16)
196. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - ŽOK SPLIT 1700 2:3 (25:21,18:25,16:25,25:18,6:15)
  2. utakmica (20. travnja 2012.)
197. OK PULA - HAOK RIJEKA CO 2:3 (10:25,25:23,25:23,17:25,7:15)
198. ŽOK SPLIT 1700 - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:2 (20:25,25:20,25:23,23:25,15:7)
FINALE
  1. utakmica (25. travnja 2012.)
201. HAOK RIJEKA CO - ŽOK SPLIT 1700 3:0 (25:20,29:27,25:23)
  2. utakmica (28. travnja 2012.)
202. ŽOK SPLIT 1700 - HAOK RIJEKA CO 0:3 (23:25,20:25,26:28)
  3. utakmica (9. svibnja 2012.)
203. HAOK RIJEKA CO - ŽOK SPLIT 1700 3:0 (25:19,25:18,25:19)
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK RIJEKA CO
2. ŽOK SPLIT 1700
3. ŽOK VUKOVAR
4. HAOK MLADOST
5. OK PULA
6. OK MARINA KAŠTELA
7. ŽOK AZENA VELIKA GORICA
8. OK POREČ
9. OK KAŠTELA DC
10. ŽOK VIBROBETON
11. OK KOSTRENA
12. OK ZAGREB
13. OK GROBNIČAN
14. ŽOK OSIJEK
15. ŽOK MARSONIA
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Grad Zagreb Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Petand Poliklinika Profozic
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 2. rujna 2014., 12,47