Hrvatski odbojkaški savez
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvou odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Grad Zagreb Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Petand Poliklinika Profozic
NATJECANJA  
 
1. A liga - seniorke (2011./2012.)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK SPLIT 1700 24 22 2 70 8 8.7500 1890 1296 1.4583 67
2. HAOK MLADOST 24 19 5 63 25 2.5200 2051 1718 1.1938 56
3. OK PULA 24 19 5 59 30 1.9667 1998 1702 1.1739 54
4. OK MARINA KAŠTELA 24 18 6 60 32 1.8750 2102 1915 1.0977 52
5. ŽOK AZENA VELIKA GORICA 24 15 9 55 34 1.6176 2026 1736 1.1671 46
6. OK POREČ 24 14 10 50 43 1.1628 2093 1985 1.0544 39
7. OK KAŠTELA DC 24 12 12 51 47 1.0851 2066 2012 1.0268 39
8. ŽOK VIBROBETON 24 11 13 43 46 0.9348 1870 1905 0.9816 35
9. OK KOSTRENA 24 10 14 37 53 0.6981 1868 2005 0.9317 26
10. OK ZAGREB 24 7 17 33 57 0.5789 1838 2046 0.8983 23
11. OK GROBNIČAN 24 5 19 25 62 0.4032 1720 2006 0.8574 16
12. ŽOK OSIJEK 24 4 20 25 62 0.4032 1731 2002 0.8646 15
13. ŽOK MARSONIA 24 0 24 0 72 0.0000 875 1800 0.4861 -1
Gala - dodir pobjede
17. kolo (8. veljače 2012.)
113. HAOK MLADOST - ŽOK SPLIT 1700 0:3 (25:27,19:25,23:25)
1. sudac: Fikret Bajrić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Anton Mikulić
 
114. OK POREČ - OK KOSTRENA 3:1 (26:24,25:23,23:25,25:16)
1. sudac: Igor Ruba     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Roland Ferenčić
 
115. OK GROBNIČAN - ŽOK MARSONIA 3:0 (25:11,25:12,25:9)
1. sudac: Ana Stipaničev     2. sudac: Domagoj Niessner     delegat: Miroslav Medač
 
116. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - ŽOK VIBROBETON 3:0 (25:11,25:16,28:26)
1. sudac: Fikret Bajrić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Krunomil Vedriš
 
117. ŽOK OSIJEK - OK KAŠTELA DC 2:3 (25:16,20:25,26:24,23:25,12:15)
1. sudac: Milan Zamaklar     2. sudac: Željko Vučak     delegat: Zoran Prodanović
 
118. 0 - OK PULA -
119. OK MARINA KAŠTELA - OK ZAGREB 3:0 (25:12,25:17,25:21)
1. sudac: Drago Peslać     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Ivan Delić
 
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Grad Zagreb Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Petand Poliklinika Profozic
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 23. srpnja 2014., 15,20