Hrvatski odbojkaški savez
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Grad Zagreb Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Petand Poliklinika Profozic
NATJECANJA  
 
2. A liga (jug) - seniorke (2011./2012.)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK SINJ 22 19 3 60 14 4.2857 1770 1258 1.4070 58
2. OK MAKARSKA 22 19 3 60 16 3.7500 1783 1299 1.3726 56
3. OK ARBANASI 22 15 7 54 28 1.9286 1850 1593 1.1613 48
4. OK MARINA KAŠTELA II 22 15 7 52 28 1.8571 1837 1584 1.1597 47
5. OK ZADAR II 22 15 7 52 27 1.9259 1770 1559 1.1353 46
6. OK DONAT 22 12 10 42 41 1.0244 1741 1678 1.0375 32
7. ŽOK SPLIT 1700 III 22 10 12 38 41 0.9268 1622 1698 0.9552 31
8. OK BIBINJE 22 9 13 32 47 0.6809 1608 1672 0.9617 25
9. ŽOK ČILIPI 22 8 14 31 49 0.6327 1538 1744 0.8819 23
10. ŽOK ŠIBENIK II 22 7 15 28 50 0.5600 1529 1776 0.8609 20
11. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 22 2 20 11 60 0.1833 1116 1648 0.6772 7
12. OK NOVA MOKOŠICA 22 1 21 6 65 0.0923 1091 1746 0.6249 1
Gala - dodir pobjede
1. kolo (8. listopada 2011., 8. listopada 2011.)
1. OK MAKARSKA - ŽOK SPLIT 1700 III 3:0 (25:10,25:18,25:14)
2. ŽOK ČILIPI - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:19,25:14,25:22)
3. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:15,25:22,25:13)
4. ŽOK ŠIBENIK II - OK ZADAR II 1:3 (25:20,23:25,23:25,25:27)
5. OK DONAT - OK ARBANASI 3:2 (18:25,25:22,25:22,15:25,18:16)
6. ŽOK SINJ - OK BIBINJE 3:0 (25:14,25:19,25:20)
2. kolo (15. listopada 2011., 16. listopada 2011.)
7. ŽOK SPLIT 1700 III - OK BIBINJE 1:3 (16:25,21:25,25:22,19:25)
8. OK ARBANASI - ŽOK SINJ 3:2 (21:25,18:25,25:20,25:18,15:13)
9. OK ZADAR II - OK DONAT 3:0 (25:15,27:25,25:16)
10. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK ŠIBENIK II 0:3 (19:25,24:26,16:25)
11. OK NOVA MOKOŠICA - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (18:25,18:25,16:25)
12. OK MAKARSKA - ŽOK ČILIPI 3:0 (25:7,25:18,25:19)
3. kolo (22. listopada 2011., 23. listopada 2011.)
13. ŽOK ČILIPI - ŽOK SPLIT 1700 III 1:3 (26:24,14:25,19:25,16:25)
14. OK MARINA KAŠTELA II - OK MAKARSKA 3:0 (25:12,27:25,25:23)
15. ŽOK ŠIBENIK II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:17,25:22,25:22)
16. OK DONAT - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:16,25:23,25:16)
17. ŽOK SINJ - OK ZADAR II 3:0 (25:14,25:19,25:7)
18. OK BIBINJE - OK ARBANASI 1:3 (8:25,25:23,16:25,15:25)
4. kolo (29. listopada 2011., 30. listopada 2011.)
19. ŽOK SPLIT 1700 III - OK ARBANASI 0:3 (19:25,19:25,18:25)
20. OK ZADAR II - OK BIBINJE 3:1 (25:14,22:25,25:18,25:15)
21. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK SINJ 0:3 (12:25,16:25,14:25)
22. OK NOVA MOKOŠICA - OK DONAT 0:3 (14:25,13:25,18:25)
23. OK MAKARSKA - ŽOK ŠIBENIK II 3:0 (25:17,25:15,25:11)
24. ŽOK ČILIPI - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (17:25,22:25,32:30,17:25)
5. kolo (5. studenog 2011., 6. studenog 2011.)
25. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK SPLIT 1700 III 2:3 (25:9,16:25,25:22,19:25,17:19)
26. ŽOK ŠIBENIK II - ŽOK ČILIPI 3:0 (25:15,25:18,25:13)
27. OK DONAT - OK MAKARSKA 3:2 (20:25,25:22,25:21,14:25,15:5)
28. ŽOK SINJ - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:8,25:10,25:17)
29. OK BIBINJE - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:13,25:16,25:6)
30. OK ARBANASI - OK ZADAR II 3:1 (25:20,25:21,19:25,25:15)
6. kolo (12. studenog 2011., 13. studenog 2011.)
31. ŽOK SPLIT 1700 III - OK ZADAR II 3:1 (25:19,25:16,19:25,30:28)
32. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK ARBANASI 0:3 (6:25,7:25,17:25)
33. OK NOVA MOKOŠICA - OK BIBINJE 1:3 (25:19,18:25,18:25,4:25)
34. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ 1:3 (21:25,17:25,26:24,25:27)
35. ŽOK ČILIPI - OK DONAT 2:3 (25:15,25:22,9:25,25:27,14:16)
36. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK ŠIBENIK II 3:1 (25:18,17:25,25:16,25:19)
7. kolo (19. studenog 2011., 20. studenog 2011.)
37. ŽOK ŠIBENIK II - ŽOK SPLIT 1700 III 3:1 (26:28,26:24,26:24,25:21)
38. OK DONAT - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (25:23,16:25,19:25,16:25)
39. ŽOK SINJ - ŽOK ČILIPI 3:0 (25:5,25:11,25:11)
40. OK BIBINJE - OK MAKARSKA 0:3 (8:25,21:25,23:25)
41. OK ARBANASI - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:13,25:10,25:13)
42. OK ZADAR II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:8,25:17,25:15)
8. kolo (26. studenog 2011., 27. studenog 2011.)
43. ŽOK SPLIT 1700 III - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:17,25:12,25:17)
44. OK NOVA MOKOŠICA - OK ZADAR II 0:3 (15:25,16:25,14:25)
45. OK MAKARSKA - OK ARBANASI 3:0 (25:18,25:18,25:12)
46. ŽOK ČILIPI - OK BIBINJE 1:3 (28:26,7:25,6:25,22:25)
47. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK SINJ 3:1 (13:25,25:22,25:21,25:9)
48. ŽOK ŠIBENIK II - OK DONAT 3:1 (25:20,15:25,27:25,25:22)
9. kolo (3. prosinca 2011., 4. prosinca 2011.)
49. OK DONAT - ŽOK SPLIT 1700 III 0:3 (17:25,17:25,24:26)
50. ŽOK SINJ - ŽOK ŠIBENIK II 3:0 (25:21,25:12,25:17)
51. OK BIBINJE - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (17:25,24:26,25:23,24:26)
52. OK ARBANASI - ŽOK ČILIPI 3:0 (25:5,25:18,25:9)
53. OK ZADAR II - OK MAKARSKA 2:3 (26:24,16:25,17:25,25:13,11:15)
54. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:20,25:15,25:17)
10. kolo (10. prosinca 2011., 11. prosinca 2011.)
55. ŽOK SPLIT 1700 III - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:14,25:17,25:6)
56. OK MAKARSKA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:12,25:10,25:9)
57. ŽOK ČILIPI - OK ZADAR II 0:3 (21:25,15:25,12:25)
58. OK MARINA KAŠTELA II - OK ARBANASI 3:1 (25:14,28:30,25:13,25:20)
59. ŽOK ŠIBENIK II - OK BIBINJE 2:3 (25:22,25:15,20:25,10:25,13:15)
60. OK DONAT - ŽOK SINJ 1:3 (7:25,20:25,25:21,22:25)
11. kolo (17. prosinca 2011., 18. prosinca 2011.)
61. ŽOK SINJ - ŽOK SPLIT 1700 III 3:1 (21:25,25:12,25:11,25:18)
62. OK BIBINJE - OK DONAT 1:3 (22:25,23:25,29:27,15:25)
63. OK ARBANASI - ŽOK ŠIBENIK II 3:1 (26:24,25:15,21:25,25:18)
64. OK ZADAR II - OK MARINA KAŠTELA II 3:1 (25:19,25:20,21:25,25:17)
65. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK ČILIPI 0:3 (12:25,22:25,10:25)
66. OK NOVA MOKOŠICA - OK MAKARSKA 0:3 (6:25,9:25,7:25)
12. kolo (21. siječnja 2012., 22. siječnja 2012.)
67. ŽOK SPLIT 1700 III - OK MAKARSKA 0:3 (14:25,12:25,22:25)
68. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK ČILIPI 0:3 (19:25,12:25,20:25)
69. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (16:25,14:25,25:19,9:25)
70. OK ZADAR II - ŽOK ŠIBENIK II 3:0 (25:16,25:17,26:24)
71. OK ARBANASI - OK DONAT 3:0 (25:20,25:21,25:22)
72. OK BIBINJE - ŽOK SINJ 1:3 (25:9,16:25,19:25,7:25)
13. kolo (28. siječnja 2012., 29. siječnja 2012.)
73. OK BIBINJE - ŽOK SPLIT 1700 III 3:2 (25:14,20:25,20:25,25:17,15:12)
74. ŽOK SINJ - OK ARBANASI 3:0 (25:21,28:26,25:9)
75. OK DONAT - OK ZADAR II 3:2 (25:18,25:20,16:25,17:25,15:13)
76. ŽOK ŠIBENIK II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 0:3 (bez borbe)
77. OK MARINA KAŠTELA II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:19,25:13,25:8)
78. ŽOK ČILIPI - OK MAKARSKA 0:3 (16:25,9:25,10:25)
14. kolo (4. veljače 2012., 5. veljače 2012.)
79. ŽOK SPLIT 1700 III - ŽOK ČILIPI 3:0 (25:19,25:19,25:22)
80. OK MAKARSKA - OK MARINA KAŠTELA II 3:1 (25:20,25:13,17:25,25:12)
81. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK ŠIBENIK II 1:3 (25:21,13:25,18:25,11:25)
82. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK DONAT 0:3 (6:25,7:25,10:25)
83. OK ZADAR II - ŽOK SINJ 0:3 (15:25,14:25,17:25)
84. OK ARBANASI - OK BIBINJE 3:0 (27:25,25:20,25:14)
15. kolo (11. veljače 2012., 12. veljače 2012.)
85. OK ARBANASI - ŽOK SPLIT 1700 III 3:1 (22:25,25:19,25:20,25:16)
86. OK BIBINJE - OK ZADAR II 0:3 (17:25,17:25,16:25)
87. ŽOK SINJ - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:14,25:17,25:13)
88. OK DONAT - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (bez borbe)
89. ŽOK ŠIBENIK II - OK MAKARSKA 1:3 (25:13,15:25,21:25,19:25)
90. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK ČILIPI 2:3 (25:18,25:16,23:25,12:25,5:15)
16. kolo (18. veljače 2012., 19. veljače 2012.)
91. ŽOK SPLIT 1700 III - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (10:25,9:25,21:25)
92. ŽOK ČILIPI - ŽOK ŠIBENIK II 2:3 (23:25,25:20,25:20,23:25,13:15)
93. OK MAKARSKA - OK DONAT 3:0 (25:13,25:16,25:16)
94. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK SINJ 0:3 (13:25,15:25,19:25)
95. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK BIBINJE 0:3 (10:25,4:25,14:25)
96. OK ZADAR II - OK ARBANASI 3:2 (25:19,16:25,25:13,29:31,15:10)
17. kolo (25. veljače 2012., 26. veljače 2012.)
97. OK ZADAR II - ŽOK SPLIT 1700 III 3:0 (25:13,25:12,25:16)
98. OK ARBANASI - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:13,25:12,25:9)
99. OK BIBINJE - OK NOVA MOKOŠICA 3:1 (25:19,25:18,23:25,25:12)
100. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA 0:3 (21:25,20:25,23:25)
101. OK DONAT - ŽOK ČILIPI 2:3 (25:19,14:25,20:25,25:21,13:15)
102. ŽOK ŠIBENIK II - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (15:25,20:25,18:25)
18. kolo (3. ožujka 2012., 4. ožujka 2012.)
103. ŽOK SPLIT 1700 III - ŽOK ŠIBENIK II 3:0 (25:17,25:23,25:16)
104. OK MARINA KAŠTELA II - OK DONAT 3:0 (25:19,25:14,25:20)
105. ŽOK ČILIPI - ŽOK SINJ 0:3 (22:25,21:25,15:25)
106. OK MAKARSKA - OK BIBINJE 3:0 (25:17,25:6,25:14)
107. OK NOVA MOKOŠICA - OK ARBANASI 0:3 (13:25,19:25,17:25)
108. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK ZADAR II 0:3 (11:25,9:25,13:25)
19. kolo (10. ožujka 2012., 11. ožujka 2012.)
109. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK SPLIT 1700 III 1:3 (25:19,19:25,19:25,21:25)
110. OK ZADAR II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:20,25:23,25:22)
111. OK ARBANASI - OK MAKARSKA 2:3 (25:27,25:21,25:17,22:25,13:15)
112. OK BIBINJE - ŽOK ČILIPI 0:3 (22:25,24:26,13:25)
113. ŽOK SINJ - OK MARINA KAŠTELA II 3:0 (25:18,25:22,25:14)
114. OK DONAT - ŽOK ŠIBENIK II 3:0 (25:17,25:18,25:11)
20. kolo (17. ožujka 2012., 18. ožujka 2012.)
115. ŽOK SPLIT 1700 III - OK DONAT 2:3 (25:18,25:19,20:25,19:25,10:15)
116. ŽOK ŠIBENIK II - ŽOK SINJ 0:3 (14:25,10:25,13:25)
117. OK MARINA KAŠTELA II - OK BIBINJE 3:0 (25:18,25:7,25:22)
118. ŽOK ČILIPI - OK ARBANASI 3:2 (23:25,25:17,19:25,25:14,15:9)
119. OK MAKARSKA - OK ZADAR II 3:1 (23:25,25:3,25:13,26:24)
120. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:2 (25:23,20:25,25:22,23:25,15:13)
21. kolo (24. ožujka 2011., 25. ožujka 2012.)
121. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK SPLIT 1700 III 0:3 (14:25,11:25,17:25)
122. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK MAKARSKA 0:3 (16:25,22:25,10:25)
123. OK ZADAR II - ŽOK ČILIPI 3:0 (25:21,25:13,25:10)
124. OK ARBANASI - OK MARINA KAŠTELA II 3:0 (25:22,26:24,25:21)
125. OK BIBINJE - ŽOK ŠIBENIK II 3:0 (25:18,25:16,25:22)
126. ŽOK SINJ - OK DONAT 3:1 (23:25,25:12,25:21,25:12)
22. kolo (31. ožujka 2012., 1. travnja 2012.)
127. ŽOK SPLIT 1700 III - ŽOK SINJ 0:3 (13:25,18:25,5:25)
128. OK DONAT - OK BIBINJE 3:0 (25:23,25:8,25:16)
129. ŽOK ŠIBENIK II - OK ARBANASI 1:3 (25:18,23:25,21:25,11:25)
130. OK MARINA KAŠTELA II - OK ZADAR II 1:3 (26:24,21:25,19:25,25:27)
131. ŽOK ČILIPI - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (25:11,24:26,25:14,25:17)
132. OK MAKARSKA - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:13,25:17,25:13)
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar Hotel I Grad Zagreb Grad Rovinj QuoVadis Gala Mikasa Poliklinika Petand Poliklinika Profozic
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 18. rujna 2014., 12,13